Karsuma piespēle neglābj “Spartak” no zaudējuma pret Indraša klubu, Hārtlijam pamatīga sakāve

06/09/2019 22:09

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” piektdien ar rezultātu 2:3 papildlaikā viesos piekāpās Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dynamo”.

Uzvarētāju rindās šajā mačā vārtus guva Mihals Čajkovskis, bet divus precīzus sitienus pievienoja Jūso Hietanens, kurš tostarp atzīmējās ar precīzu metienu papildlaikā. Savukārt Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā “Spartak” sastāvā vārtus guva Jakovs Rilovs un Patriks Herslijs.

Karsums rezultatīvu piespēli atdeva Herslija vārtu guvumā. Viņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, tika pie viena punkta, kā arī uzvarēja visos trijos iemetienos. Vēl Karsums bloķēja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Daugaviņš spēlēja 15 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem uzvarēja divos no trijiem iemetieniem, kā arī bloķēja divus pretinieku metienus.

Tikmēr Indrašis “Dynamo” rindās laukumā pavadīja 12 minūtes un 34 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Indrašis ir atguvies no starpsezonā gūtā smadzeņu satricinājuma un šobrīd ir atpakaļ ierindā.

“Spartak” sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem trīs mačos, kamēr “Dynamo” trīs dueļos guvusi tikpat uzvaras.

Tikmēr Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” pamatīgi ar 1:5 kapitulēja Čerepovecas “Severstal” vienībai.

“Avangard” piedzīvoja pirmo zaudējumu trīs mačos. Uzvarētāju rindās šajā spēlē ar vārtu guvumiem izcēlās Adams Liska, Vladislavs Provolnevs, Vadims Kudako, Jegors Morozovs un Ivans Nikolišins. Tikmēr “Avangard” sastāvā vienīgos vārtus guva Kirils Semjonovs, kurš to paveica jau spēles otrajā minūtē.