Indrašis realizē “bullīti”, Karsums un Daugaviņš cieš neveiksmi

14/09/2019 19:45

Latviešu hokejistu Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” sestdien savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās “Sochi” komandai.

Vienīgos vārtus mačā guva Andrejs Altjabarmakjans, kurš otrajā periodā pēc Dmitirija Lugina un Ņikitas Točiskija piespēlēm realizēja skaitlisko vairākumu.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, nopelnītām divām soda minūtēm, trīs bloķētiem metieniem, trīs spēka paņēmieniem un vienu uzvarētu iemetienu.

Tikmēr Daugaviņš laukumā atradās 20 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem un uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem.

Tikmēr citā mačā Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” viesos ar 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Čerepovecas “Severstal” vienības pārākumu.

Pirmā perioda sestajā minūtē Danīls Vovčenko pēc Jurija Trubačovs un Igora Geraskina piespēlēm izvirzīja vadībā mājiniekus. Turpinājumā Vovčenko pārsvaru dubultoja, bet pie rezultatīvām piespēlēm tika Geraskins un Makars Habarovs.

Otrajā trešdaļā maskavieši atdzīvojās un atguva divus vārtus. Vispirms precīzs perioda astotajā minūtē bija Iļja Kruglovs, bet četras minūtes vēlāk Vadims Šipačovs skaitliskajā vairākumā pēc Juso Hietinena un Mihala Čaikovskija piespēlēm izlīdzināja rezultātu.

Pēcspēles metienu sērijā vispirms Jegors Morozovs izvirzīja vadībā mājiniekus, bet pēc tam Trubačovs guva arī otros vārtus. Indrašis savu metienu realizēja, bet ar turpinājumā viesi nerealizēja nevienu metienu un zaudēja.

Citā mačā latvieša Pētera Skudras vadītā Čeļabinskas “Traktor” viesos ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Pekinas “Kunlun Red Star”, Ufas “Salavat Yualev” mājās ar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg”, Podoļskas “Vityaz” savā laukumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā sakāva Novosibirskas “Sibir”, bet Jekaterinburgas “Avtomobilist” viesos ar 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) uzvarēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.