Karsuma vārtu guvums palīdz Maskavas “Dinamo” pieveikt KHL vājāko komandu (+VIDEO)

07/01/2017 15:08

Novokuzņecka (Krievija), 7.janv., LETA. Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien izcēlās ar vārtu guvumu, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā viesos ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) pieveica turnīra vājāko vienību Novokuzņeckas “Metallurg”.

Visus trīs vārtus Maskavas klubs guva trešajā trešdaļā, kad vispirms mača rezultātu vien 44.minūtē atklāja Somijas aizsargs Jūso Hietanens, bet perioda viducī ar nepilnas minūtes intervālu izcēlās Anseļs Gaļimovs un Karsums.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā un pielietoja četrus spēka paņēmienus.

Šosezon latviešu uzbrucējs 41 mačā guvis desmit vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

Maskavas “Dinamo” hokejisti pašlaik guvuši trīs uzvaras pēc kārtas.

Visas līgas un Rietumu konferences vadībā ar 104 punktiem 46 cīņās ir Maskavas CSKA, bet tikpat punktu 45 mačos ir arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA, taču šai vienībai ir mazāk uzvaru pamatlaikā. Tieši SKA sestdien viesosies Latvijā un tiksies ar Rīgas “Dinamo” komandu.

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, ar 86 punktiem ir trešā, kamēr Maskavas “Dinamo” ar 80 punktiem ir piektajā pozīcijā. Septīto vietu ar 73 punktiem ieņem Artūrs Kulda un Helsinku “Jokerit”.

Savukārt Rīgas “Dinamo” ar 42 punktiem 46 cīņās ir pēdējā starp 14 konferences komandām, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 27 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 99 punktiem 46 mačos atrodas pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Magņitogorskas “Metallurg”.