Karsumam 1+1, Daugaviņam 20. punkts šosezon un uzvaras vārti Tālajos Austrumos (VIDEO)

19/11/2018 14:00

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar rezultatīvu sniegumu šodien izcēlušies Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš, palīdzot Maskavas “Spartak” izbraukuma mačā ar 4:2 pārspēt Vladivostokas “Admiral”.

Viesi cīņas rezultātu atklāja spēles 18. minūtē, kad pēc Karsuma un Iļjas Zubova piespēlēm skaitlisko vairākumu realizēja Anatolijs Ņikoncevs, savukārt otrās trešdaļas trešajā minūtē īsi pēc noraidījuma izciešanas uz ledus atgriezās un pārsvaru dubultoja Karsums. “Admiral” gan spēja atgūties, un jau noslēdzošā perioda pirmajā minūtē tablo vēstīja neizšķirtu 2:2.

Pārtraukt sešu zaudējumu sēriju Vladivostokas klubam tomēr nebija lemts, jo vispirms 47. minūtē Daugaviņš pārtvēra ripu un pēc saspēles ar Zubovu atkal vadībā izvirzīja “Spartak”, savukārt 54. minūtē cīņas gala rezultātu 4:2 savā pirmajā mačā pēc iemainīšanas no Ufas “Salavat Yulaev” uzstādīja Artjoms Fjodorovs.

Karsums šodien nospēlēja 15:35 minūtes un bija precīzs savā vienīgajā izpildītajā metienā. Tāpat Mārtiņa kontā arī divi spēka paņēmieni un divu minūšu noraidījums par spēli ar augsti paceltu nūju. 32 gadus vecais uzbrucējs šosezon aizvadītajos 27 mačos sakrājis 13 (5+8) punktus.

Tikmēr Daugaviņš 15:57 minūtēs paguva izdarīt veselus sešus metienus, bet citos statistikas rādītājos neatzīmējās. Kaspara rēķinā šosezon jau 20 (9+11) punkti, kas ir par punktu mazāk nekā vienības rezultatīvākajam spēlētajam Aleksandram Hohlačovam (11+10).

Jāatzīmē, ka gan Karsums, gan Daugaviņš šodien darbojās trešajā uzbrucēju virknējumā.

“Spartak” ar 33 punktiem 30 spēlēs KHL Rietumu konferences kopvērtējumā saglabā piekto pozīciju.