Karsumam divas rezultatīvas piespēles pret ”Traktor”, uzvaras arī Kalniņam un Kuldam

25/01/2020 18:58

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, sekmēdams Maskavas “Spartak” “sauso” uzvaru.

“Spartak” mājās ar 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) uzvarēja Čelabinskas “Traktor”.

Karsums laukumā pavadīja 15 minūtes un vienu sekundi, rezultatīvi piespēlējot komandas otro un ceturto vārtu guvumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, zaudēja abos iemetienos un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Uzvarētāju sastāvā spēlēja arī Kaspars Daugaviņš, kurš laukumā pabija 19 minūtes un 16 sekundes, to laikā izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Daugaviņš arī uzvarēja visos četros iemetienos un divreiz bloķēja pretinieka mestās ripas.

Maskavas klubā Ņikita Bespalovs tika galā ar visiem 28 pretinieku raidījumiem.

Citā spēlē Helsinku “Jokerit” mājās ar 4:3 (0:2, 1:1, 3:0) uzvarēja Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Helsinku komandas vārtos Jānis Kalniņš noķēra 14 no 17 metieniem, atvairot 82,35% raidījumu.

“Jokerit” komandai uzvaru izrāva Miko Lehtonens, kurš pusotru minūti līdz pamatlaika beigām realizēja skaitlisko vairākumu.

Tāpat uzvaru izcīnīja arī Čerepovecas “Severstaļ”, viesos ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) apspēlējot Minskas “Dinamo”.

“Severstaļ” rindās aizsargs Artūrs Kulda laukumā nospēlēja 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Uzvaras vārti “Severstaļ” komandā Vladislava Provoļņeva kontā, savukārt goda vārtus “Dinamo” vienībā iemeta Vladislavs Jerjomenko.

“Jokerit” ar 69 punktiem 51 spēlē Austrumu konferencē ieņem trešo vietu, “Spartak” ar 66 punktiem 52 dueļos atrodas divas pozīcijas zemāk, bet “Severstaļ” ar 48 punktiem ierindojas desmitajā pozīcijā.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Rīgas “Dinamo” (Latvija) – Vladivostokas “Admiral” (Krievija) 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Maskavas apgabala “Vitjaz” (Krievija) – Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) 2:5 (0:2, 1:0, 1:3);

Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) – Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) 1:3 (1:0, 0:2, 0:1);

Helsinku “Jokerit” (Somija) – Pekinas “Kuņluņ Red Star” (Ķīna) 4:3 (0:2, 1:1, 3:0);

Maskavas “Spartak” (Krievija) – Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) 4:0 (0:0, 1:0, 3:0);

Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) – Kazaņas “Ak Bars” (Krievija) 2:3 (1:1, 1:2, 0:0);

Ufas “Salavat Julajev” (Krievija) – Nursultanas “Baris” (Kazahstāna) 5:2 (2:0, 0:1, 3:1).