Karsums rezultatīvs pirmajā mačā pēc savainojuma izārstēšanas (VIDEO)

27/12/2019 18:21

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums atzīmējās ar vārtiem un piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, palīdzot sevis pārstāvētajai Maskavas “Spartak” tikt pie panākuma izbraukumā pār Čeļabinskas “Traktor” ar 5:2.

Savainojuma dēļ latvietis nespēlēja kopš 9. decembra. Pēc iepriekšējās “Spartak” spēles komandas galvenais treneris Oļegs Znaroks paziņoja, ka Karsums laukumā atgriezīsies vienā no nākamajiem mačiem, kas arī notika šodien.

Pirmajā periodā viesi no Maskavas nonāca iedzinējos ar 0:1, taču vēl līdz pārtraukumam Patriks Herslijs pēc Karsuma piespēles panāca izlīdzinājumu. Arī otrajā trešdaļā “Spartak” bija vienu vārtu deficīts, bet trīsarpus minūtes pirms pauzes Karsums pirmo reizi izvirzīja komandu vadībā – 3:2. Noslēdzošajās 20 minūtēs mājinieku vārtos ielidoja vēl divas ripas – 5:2.

Karsums šajā spēlē laukumā pavadīja 15:17 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, uzvarēja divus iemetienus, trīs reizes stājās ripas ceļā un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Viņa komandas biedrs Kaspars Daugaviņš sev atvēlētajās 20:40 minūtēs izcēlies ar diviem metieniem pa vārtiem un trīs uzvarētiem iemetieniem.

Maskavas klubam tas bija piektais panākums pēc kārtas. Līdz ar šo uzvaru “Spartak” pakāpās uz ceturto vietu Rietumos ar 53 punktiem 41 spēlē.

Citā mačā Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” izlaida divu vārtu pārsvaru un papildlaikā zaudēja Nursultanas “Barys”. Jau ziņots, ka uzbrucējs guvis deguna lūzumu un līdz janvārim laukumā nedosies.

Vēl šodien Habarovskas “Amur” overtaima pārspēja Jekaterinbrugas “Avtomobilist” ar 4:3, bet Novosibirskas “Sibir” savā laukumā zaudēja Sanktpēterburgas SKA ar 0:2.