Karsumam skaista piespēle uzvarā par Daugaviņa “Torpedo” (VIDEO)

04/09/2017 21:27

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēlē šovakar tikās divu Latvijas uzbrucēju pārstāvētie klubi. Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko pārstāv Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, tikās ar Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Dynamo.

Aizvadītās sezonas KHL Rietumu konferences ceturtdaļfināla atkārtojumā, uzvaru ar 4:2 izcīnīja Maskavas “Dynamo”.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kas jau ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā. Vairākuma izspēli ar precīzu metienu no zilās līnijas noslēdza aizsargs Andrejs Kuteikins. “Torpedo” gan nevajadzēja ilgu laiku, lai atbildētu – pēc trīs minūtēm vairāku realizēja Renāts Mamaševs.

Pirmā perioda izskaņā mājinieki izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu izcēlās bijušais Rīgas “dinamietis”, čehu aizsargs Tomašs Kundrateks.

Otrais periods aizritēja “Dynamo” zīmē, jo Karsuma pārstāvētā komanda guva trīs bezatbildes vārtus. Vispirms precīzi bija – Tarasovs un Hietinens, bet pēc izcilas Karsuma piespēles pagriezienā, ceturtos vārtus “Dynamo” labā guva Dastins Boids.

Trešais periods aizritēja bez vārtu guvumiem un uzvaru ar 4:2 svinēja viesi.

Karsums spēlēja “Dynamo” pirmajā maiņā, laukumā pavadot 16:05 minūtes. Uzbrucējs pa vārtiem vienu reizi, atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, bet maču noslēdza ar divām soda minūtēm.

Daugaviņš darbojās “Torpedo” komandas otrajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot 17:03 minūtes.

Savukārt Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā KHL čempionvienība Sanktpēterburgas SKA ar 5:0 uzveica Maskavas “Spartak”. Nākamais SKA mačs paredzēts Rīgā, kur trešdien čempioni tiksies ar Sanda Ozoliņa trenēto Rīgas “Dinamo”.