Karsumam vārti vairākumā uzvarā pret Sējēja trenēto komandu

02/12/2022 20:46
Mārtiņš Karsums

Šovakar Slovākijas čempionātā Mārtiņš Karsums izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot “Liptovsky Mikulas” tikt pie panākuma pār Normunda Sējēja trenēto “Nitra” ar 5:2.

36 gadus vecais hokejists realizēja vairākumu 54. minūtē, rezultātam kļūstot 4:2. Latvietim tie bija 12. vārti šosezon, viņa kontā 17 (12+5) rezultativitātes punkti 21 mačā. Tikmēr Latvijas trenera vadītajai vienībai tas bija sestais zaudējums pēc kārtas čempionātā, komanda ieņem pēdējo vietu Slovākijā.

Vēl vienā spēlē Patriks Zabusovs izdarīja rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā spēlē, kurā “Dukla Michalovce” pēdējā minūtē izrāva panākumu pret Frenka Razgala pārstāvēto “Poprad” ar 2:1, bet Roberta Mamčia “Nove Zamky” ar 0:1 piekāpās Bratislavas “Slovan”.

Somija

Ar golu vairākumā izcēlās arī Oskars Batņa, palīdzot “Jukurit” uzvarēt “SaiPa” ar 2:0. Latviešu hokejists rezultātu atklāja pirmā perioda septītajā minūt, viņam tie bija otrie vārti šosezon.

Vācija

Izerholnas “Roosters” ar 7:4 pārspēja DEG. Uzvarētājiem ar rezultatīvu piespēli izcēlās Kaspars Daugaviņš. Tikmēr Miks Indrašis palika bez punktiem Šveningeres “Wild Wings” panākumā papildlaikā pret Augsburgas “Panther” ar 1:0.

Čehija

Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” ar 2:0 apspēlēja Karlovi Vari “Energie”. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un 27 sekundes, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderību +1.

Roberts Bukarts izcēlās ar 1+1 Ostravas “Vitkovice Ridera” panākumā pār Brno “Kometa” ar 4:1. Uzbrucējs nospēlēja 14:24 minūtes, spēles laikā realizēja soda metienu un izdarīja rezultatīvu piespēli, maču pabeidzot ar +1.

Mārtiņā Dzierkala “Česke Budejovice” sagrāva divu latviešu pārstāvēto Kladno “Rytiri” ar 6:1. Uzbrucējs 13:14 minūšu laikā izdarīja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderību +1. Pretinieku rindās Kristapam Sotniekam 15:05 minūtes laukumā un neitrāla lietderība, bet Oskaram Cibuļskim 19:51 minūtes un negatīva lietderība -1.

Kārlis Čukste izdarīja divas rezultatīvas piespēles, kas neglāba viņa pārstāvēto Tršinecas “Ocelari” no zaudējuma pret “Olomouc” ar 2:4. Aizsargam 13 minūtes un 18 sekundes laukumā, kā arī pozitīva lietderība +1.

Citas līgas

Andris Džeriņš izdarīja divas rezultatīvas piespēles Dānijas čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” ar 6:2 sagrāva Frederikshavnas “Hawks”. Tikmēr Austrijā “Villach” pēcspēles metienu sērijā pieveica KAC ar 5:4. Uzvarētājiem ar vienu piespēli izcēlās Artūrs Kulda, kamēr pretinieku rindās divas piespēles izdarīja Rihards Bukarts, kurš nerealizēja pēcspeles bullīti.