Karsums aktīvi apdraud pretinieku vārtus Maskavas derbijā

23/02/2020 19:37

Šovakar Kontinentālās hokeja klubs (KHL) Maskavas “Spartak” pēcspēles metienu sērijā zaudēja citai galvaspilsētas komandai “Dynamo” ar 1:2.

Viens no aktīvākajiem “Spartak” rindās bija latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš viņam atvēlētajās 17:23 minūtēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Viņa kontā arī četri uzvarēti iemetieni no desmit un trīs bloķēti metieni.

Savukārt Karsuma komandas biedrs Kaspars Daugaviņš laukumā pavadītajās 22:56 minūtēs vienu reizi patraucēja pretinieku vārtsargu, uzvarēja vienu iemetienu no četriem, ka arī vienu reizi stājās ripas ceļā. Kaspars izpildīja divus bullīšus pēcspēles metienu sērijā, vienu viņš realizēja, bet otro – nē.

Uzvarētāju rindās šodien nespēlēja latviešu hokejists Miks Indrašis. Viņš netika iekļauts pieteikumā, jo Krievijas komandās vienā mačā drīkst piedalīties ne vairāk par pieciem ārzemniekiem, savukārt “Dynamo” komandā ir seši leģionāri.

Citos mačos Ņižņekamskas “Ņeftekhimikiznīcināja Habarovskas “Amur” ar 8:0, MagņitogorskasMetallurg” papildlaikā piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” ar 1:2, Kazaņas “Ak Bars” ne bez grūtībām pieveica Minskas “Dinamo” ar 5:4, Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 0:1 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv“, bet Helsinku “Jokerit” bez Jāņa Kalniņa pieteikumā cieta sagrāvi pret Sanktpēterburgas SKA ar 1:6.