Karsums aktīvi apdraud pretinieku vārtus Maskavas derbijā

Mārtiņš Karsums, sportazinas.com
Mārtiņš Karsums | Foto: Maskavas "Spartak"

Šovakar Kontinentālās hokeja klubs (KHL) Maskavas “Spartak” pēcspēles metienu sērijā zaudēja citai galvaspilsētas komandai “Dynamo” ar 1:2.

Viens no aktīvākajiem “Spartak” rindās bija latviešu uzbrucējs , kurš viņam atvēlētajās 17:23 minūtēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Viņa kontā arī četri uzvarēti iemetieni no desmit un trīs bloķēti metieni.

Savukārt Karsuma komandas biedrs Kaspars Daugaviņš laukumā pavadītajās 22:56 minūtēs vienu reizi patraucēja pretinieku vārtsargu, uzvarēja vienu iemetienu no četriem, ka arī vienu reizi stājās ripas ceļā. Kaspars izpildīja divus bullīšus pēcspēles metienu sērijā, vienu viņš realizēja, bet otro – nē.

Uzvarētāju rindās šodien nespēlēja latviešu hokejists . Viņš netika iekļauts pieteikumā, jo Krievijas komandās vienā mačā drīkst piedalīties ne vairāk par pieciem ārzemniekiem, savukārt “Dynamo” komandā ir seši leģionāri.

Citos mačos Ņižņekamskas “Ņeftekhimikiznīcināja Habarovskas “Amur” ar 8:0, MagņitogorskasMetallurg” papildlaikā piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” ar 1:2, Kazaņas “Ak Bars” ne bez grūtībām pieveica Minskas “Dinamo” ar 5:4, Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 0:1 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv“, bet Helsinku “Jokerit” bez Jāņa Kalniņa pieteikumā cieta sagrāvi pret Sanktpēterburgas SKA ar 1:6.