Karsums apgādā partnerus ar piespēlēm un palīdz komandai atspēleties

17/01/2023 22:10
Mārtiņš Karsums

Šovakar Slovākijas ekstralīgā norisinājās vairākas spēles ar latviešu līdzdalību. Vienā no tām Mārtiņš Karsums un “Liptovsky Mikulas” ar rezultātu 5:3 pārspēja “Banska Bystrica” hokejistus.

Jāmin, ka latvieša pārstāvētā vienība pēc pirmā perioda atradās iedzinējos ar 0:3. Tieši Karsums otrajā trešdaļā veica divas rezultatīvas piespēles pirmajos divos “Liptovsky Mikulas” vārtu guvumos, uzsākot veiksmīgo atspēlēšanos, tāpat viņš piespēlēja arī komandas ceturtajā vārtu guvumā. Kopumā Karsums šosezon 33 spēlēs iekrājis 30 (17+13) rezultativitātes punktus.

Vēl šodien Slovākijā rezultatīvi asistēja Roberts Mamčičs, bet viņš kopā ar “Nove Zamky” ar rezultātu 3:5 atzina “Kosice” hokejistu pārākumu. Tāpat rezultatīvu piespēli nopelnīja arī Vitālijs Pavlovs, kas palīdzēja “Michalovce” ar 4:3 apspēlēt Patrika Ozola pārstāvēto “Dukla Trencin”. Savukārt bez punktiem palika Frenks Razgals, kad viņa pārstāvētā “Poprad” ar 3:2 papildlaikā pieveica “Spisska Nova Ves”.

Čehija

Čehijas čempionātā ar jau 18. vārtu guvumu sezonā izcēlās Roberts Bukarts, bet viņš kopā ar “Vitkovice” vienību ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Mārim Bičevskim un “Mlada Boleslav”. Jāpizīmē, ka Bukarts divus savus pēcspēles metienus nerealizēja.

Citā duelī Kārlis Čukste un “Trinec” piedzīvoja neveiksmi ar 1:3 pret “Olomouc”. Latviešu aizsargs ar rezultativitāti neizcēlās. Tikmēr Mārtiņš Dzierkals un Kristofers Bindulis ar “Ceske Budejovice” cieta bezierunu zaudējumu pret Prāgas “Sparta” ar 0:5.