Karsums ar rezultatīvu spēli palīdz “Spartak” “samalt miltos” “Sibir”

05/01/2019 18:58

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā spēlē ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlies latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš savai, kā arī Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai vienībai Maskavas “Spartak” palīdzēja ar 7:0 sagraut Novosibirskas “Sibir” hokejistus.

Interesanti, ka pirmie vārti tika gūti vien otrā perioda 30. sekundē, kad 1:0 “Spartak” labā Jaroslavs Dibļenko. Trešdaļas turpinājumā “Spartak” uzbrukums eksplodēja, sibīriešu cietoksnī tiekot raidītām piecām ripām – 5:0.

Trešā perioda ievadā čehs Roibins Hanzls pēc Karsuma un Daugaviņa piespēlēm panāca 6:0, kamēr priekšpēdējā minūtē Karsums, izmantojot “Sibir” aizsargu nesaprašanos, uzstādīja cīņas gala rezultātu – 7:0.

Karsums šovakar laukumā pavadītajās 13:43 minūtēs izcēlās arī ar vienu uzvarētu iemetienu. Daugaviņš uz ledus bija 16:42 minūtes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Tādējādi Karsums šosezon laukumā pavadītajā 41 spēlē izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Daugaviņš 44 mačos guvis desmit vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

Citās šīsdienas spēlēs trešo sauso uzvaru pēdējos septiņos mačos izcīnīja Astanas “Barys”, kas viesos ar 3:0 apspēlēja vienu no galvenajām Rīgas “Dinamo” sāncensēm “Sochi”. 32 metienus atvairīja Kazahstānas naturalizētais vārtsargs Henriks Karlsons.

Savukārt hat-trick iespaidīgā panākumā (7:3) pār Ņižņijnovgorodas “Torpedo” nopelnīja Magņitogorskas “Metallurg” ilggadējais līderis Sergejs Mozjakins.

Astoto neveiksmi pēc kārtas Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienībai sagādāja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas viesos šo komandu pieveica ar rezultātu 2:1.

Visbeidzot par aizvakardien piedzīvoto zaudējumu revanšējās “Kunlun Red Star” vienība, kas ar 4:3 apspēlēja pastarīti Vladivostokas “Admiral”.