Karsums ar vārtu guvumu kaldina “Spartak” uzvaru pār Indraša klubu

18/08/2019 16:08

Svētdien Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) savā laukumā pārspēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo”.

Ar vārtu guvumu “Spartak” rindās izcēlās Mārtiņš Karsums. Latvietis vārtus guva pirmā perioda septītajā minūtē, kad viņam asistēja Kaspars Daugaviņš. Karsums izvirzīja “Spartak” vadībā ar 1:0. Pēc 36 sekundēm Andrejs Kuteikins jau dubultoja pārsvaru. Šajā mačā ārpus pieteikuma palika Indrašis.

Sagatavošanās procesa turpinājumā “Spartak” vēlreiz spēkosies ar “Dynamo”, bet pēc tam aizvadīs mačus ar Maskavas CSKA, Podoļskas “Vityaz” un Vladivostokas “Admiral”. Tikmēr “Dynamo” gaidāmi arī divi dueļi ar “Vityaz” un viens ar CSKA.

Kā zināms, tad “Spartak” komandu nākamajā sezonā vadīs bijušais Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks. Viņam asistēs latvietis Harijs Vītoliņš.

Aizvadītajā sezonā Daugaviņš kļuva par vienu no “Spartak” uzbrukuma līderiem. KHL pamatturnīra 58 spēlēs uzbrucējs guva 13 vārtus un atdeva 23 piespēles. Taču “play-off” turnīrā latvietis guva savainojumu, un vairs nevarēja palīdzēt komandai.

Karsums 56 regulārā turnīra spēlēs atzīmējās ar deviņiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt sešās izslēgšanas spēļu turnīra mačos viņa kontā divi vārti un divas rezultatīvās piespēles.