Karsums atgriežas ar gūtiem vārtiem (VIDEO)

04/12/2017 19:17
Mārtiņš Karsums, Sportazinas.com

Pēc ilgstošas savainojuma ārstēšanas (nebija spēlējis kopš 15.oktobra) laukumā atgriezies Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš guva vārtus un rezultatīvi asistēja partneriem, bet tas neglāba viņa pārstāvēto Maskavas “Dynamo” no zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā.

“Dynamo” izbraukumā tikās ar Ufas “Salavat Julajev” un piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1).

Karsumam bija nepieciešamas vien pāris nomaiņas, lai gūtu vārtus, kad viņš to paveica spēles sestajā minūtē pēc Dastina Boida un Mihaila Aņisina piespēlēm, atklājot spēles rezultātu. Tiesa, maskaviešu prieki nebija ilgi, jo jau pēc 30 sekundēm mājinieki rezultātu izlīdzināja.

Spēles 36.minūtē Ufas somu leģionārs Tīmu Hartikainens panāca 2:1 un Maskavas klubam ilgu laiku neizdevās izlīdzināt spēles rezultātu. To viņi paveica vien 25 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad piedaloties arī Karsumam (ar piespēli), vārtus guva Andrejs Aleksejevs.

Pagarinājumā gan veiksme bija Ufas komandas pusē, bet uzvaras vārtus guva jau iepriekš pieminētais Hartikainens.

Karsums laukumā atradās 18 minūtes, kuru laikā bez gūtajiem vārtiem un rezultatīvas piespēles izpildīja arī piecus spēka paņēmienus un uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem.

Šosezon aizvadītajās 23 spēlēs Karsums atzīmējies ar 12 (2+10) punktiem.

Karsums “Dynamo” rindas pārstāv jau piekto sezonu.

Maskavas “Dinamo” ar 59 punktiem 40 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.