Karsums gatavojas izlasei un kritizē savu sniegumu

Maskavas Dinamo, Mārtiņš Karsums, sportazinas.com
foto: Dynamo.ru

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums sarunā ar izdevumu “Latvijas Avīze” sacījis, ka šogad ir gatavs pārstāvēt Latvijas izlasi gaidāmajā pasaules čempionātā.

Karsums patlaban atrodas Latvijā, kur apmeklē ārstus. Kā paziņojuši dakteri, deviņas reizes operētajam celim šogad nev nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Līdz ar to uzbrucējs ir gatavs pievienoties valstsvienības treniņiem.

“Labā ziņa, ka operācija nav vajadzīga, bet sliktā, ka ir sapampums un dakteris teica, ka mēnesi nevajadzētu kāpt uz ledus. Man celi operēja oktobrī, izlaidu pusotru mēnesi, bet atgriešanās laikam tāpat bija mazliet par ātru. Tāpēc tagad ir, kā ir,” teic Karsums.

Aizvadītā sezona Maskavas klubam bija nesekmīga. Pirmo reizi KHL pastāvēšanas vēsturē komanda neiekļuva izslēgšanas spēlēs. Hokejista rēķinā 34 spēlēs trīs gūti vārti un 15 rezultatīvas piespēles.

“Ko uzbrucēji darīja? Labs jautājums. Izskatās, ka neko. Man sezona bija drausmīga, trīs goli… Momenti veidojās un gana daudz, bet ripa negāja vārtos, tāpat arī komandas biedriem. Spēlē it kā jutos labi, jā, celi mazliet jutu, taču tas neatstāja iespaidu uz slidošanu un cīņassparu,” laikrakstam sacīja uzbrucējs.

Pasaules čempionāts no 4. līdz 20. maijam šogad notiks Dānijā.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar