Karsums pēc divu nedēļu pārtraukuma atgriežas laukumā, SKA atkal zaudē

27/12/2017 19:26
Mārtiņš Karsums, Sportazinas.com

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadītas vairākas spēles.

Saistošākā Latvijas hokeja līdzjutējiem notika Magņitogorskā, kur vietējais “Metallurg” uzņēma Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Dynamo”.

Karsuma atgriešanās laukumā gan nepalīdzēja, jo “Dynamo” cieta smagu sakāvi, piekāpjoties ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:3, 0:0).

Kā znāms, tad Karsums decembra sākumā atgriezās laukumā pēc ilgstošas savainojuma ārstēšanas un aizvadīja divus mačus, bet pēc tam klubs uzbrucēju atkal ievietoja savainoto spēlētāju sarakstā, viņam izlaižot arī nākamās piecas cīņas.

“Metallurg” uzvaru nokārtoja jau pēc pirmajiem diviem periodiem, bet ar “hat-trick” izcēlās kanādiešu uzbrucējs Mets Elisons, kurš savas gaitas KHL uzsāka 2008./2009.gada sezonā, pārstāvot Rīgas “Dinamo” un šobrīd tiek regulāri izsaukts uz Kanādas izlasi, ņemot vērā, ka Kanāda veido savu izlasi no labākajiem Eiropā spēlējošajiem spēlētājiem.

Savukārt Karsums šajā mačā spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot 13 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un kapitulēja abos iemetienos, kuros ņēma dalību.

Kopumā šosezon Karsuma kontā 25 spēlēs 12 (2+10) punkti.

Tikmēr spēli šodien aizvadīja arī Oskara Bārtuļa jaunais klubs Ufas “Salavat Jujalev”, ar kuru viņš vakar, pēc Vladivastokas “Admiral” pamešanas (iemesls – ilgstoši nemaksātas algas) noslēdza līgumu līdz sezonas beigām.

Bārtulis gan laukumā vēl nedevās, bet Ufa izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pārspēja vienu no Austrumu konferences spēcīgākajām komandām Omskas “Avangard”.

Citā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA piedzīvoja jau trešo zaudējumu pēdējo piecu spēļu laikā, izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:3, 1:1) atzīstot Jekaterinburgas “Automobilist” vienības pārākumu.

Interesanti, ka “Automobilist” tas bija jau 11 mačs pēc kārtas, kurā komanda izcīna punktus.

Citu spēļu rezultāti:

Novisibirskas “Sibirj” pret HC “Sochi” 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Astanas “Barys” pret Kazaņas AK “Bars” 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Hantijmansiskas “Yugra” pret Ņižņijkamskas “Neftehimik” 4:3 (0:1, 2:2, 1:0, 1:0) pēcspēles metienos

Čeļabinskas “Traktor” pret Jaroslavļas “Lokomotiv” 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)