Karsums pēc titula izcīnīšanas: Atzīmēt uzvaru baigi nesanāks

08/11/2020 20:17

Atzīmēt uzvaru objektīvu iemeslu dēļ Latvijas hokeja izlasei šovakar īsti nesanāks, atklāja komandas kapteinis Mārtiņš Karsums.

Latvijas valstsvienība šodien triumfēja vienā no vecākajiem turnīriem Eiropā – “Deutschland Cup”. Mūsējie finālā ar rezultātu 3:2 papildlaikā apspēlēja mājiniekus vāciešus. Divus vārtus, tostarp uzvaras golu, iemeta Frenks Razgals, kurš tika nosaukts par mača vērtīgāko spēlētāju, bet vēl vienu precīzu metienu pievienoja Gatis Sprukts, kuram tie bija pirmie vārti izlasē.

“Galvenais bija dabūt emocijas. Emocijas dabūjām, uzvarējām kausu,” Latvijas hokeja federācija (LHF) citē Karsumu. “Protams, sākums pret U23 bija diezgan lēns – daži nebijām spēlējuši septiņus mēnešus. Dabūjām uzvaru pirmajā spēlē un tad nāca pretī lielā Vācijas izlase. Bija laba spēle, bet nerealizējām daudz momentus, Lazdiņš labi nospēlēja tāpēc liels paldies viņam.”

“Šodien atkal sākums bija tāds palēns, varētu teikt, ka iemidzinājām viņus, tad izdevās gūt divus vārtus, tas bija labi. Ielaidām otros vārtus, kur viņiem veiksmīgi iekrita, bet kopumā visa komanda ir malači, izturējām līdz beigām un papildlaikā Frenks izvilka. Uz turnīru atbraukuši bija daudz jaunie hokejisti, kuri iepriekš nebija spēlējuši izlasē. Baigie malači spēlēja no pirmās minūtes līdz pēdējai,” turpināja Karsums.

“Protams, vārtsargi mums izglāba visas spēles. Arī “Olimp” maiņa visas trīs spēles bija uz tāda laba viļņa – veidoja daudz momentus un guva vārtus – viņi izskatījās vislabāk. Atzīmēt uzvaru baigi nesanāks, rīt 4:30 jāizbrauc no viesnīcas. Gribētu piebilst un teikt lielu paldies Latvijas Hokeja federācijai no bezdarbnieku klubiņa par to, ka paņēma mūs komandā, atļāva spēlēt turnīrā,” noslēdza Karsums.

Šajā nelielajā turnīrā mūsējie startēja kopā ar Vācijas galveno un Vācijas U23 izlasi. Piektdien Latvija ar 4:2 uzvarēja vāciešu jauno maiņu, bet dienu vēlāk ar 0:2 piekāpās pieaugušo izlasei. Šodien mūsējie revanšējās Vācijas galvenajai izlasei.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…