Karsums rezultatīvs iespaidīgi graujošā 12 vārtu mačā pret CSKA

01/10/2019 21:57

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” otrdien ar rezultātu 3:9 (1:2, 1:4, 1:3) piekāpās KHL čempionei Maskavas CSKA.

Karsums šajā spēlē atzīmējās ar trešo komandas vārtu guvumu, taču tobrīd jau vairs bija maz cerību izglābt maču, jo rezultāts vēstīja 3:6. Pēc tam CSKA pievienoja vēl trīs vārtu guvumus, pēdējo naglu “Spartak” zārkā iedzenot Kirilam Kaprizovam.

Karsums laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar vienu precīzu metienu. Vēl latvietis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja vienu noraidījumu, uzvarēja divos no trijiem iemetieniem, bloķēja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Daugaviņš spēlēja 17 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī uzvarēja visos trijos iemetienos.

Uzvarētāju rindās “Spartak” aizsardzību bez žēlastības plosīja Kaprizovs, kurš izcēlās ar “hat-trick”. Vēl divi goli Mihaila Grigorenko rēķinā, bet pa vienai reizei precīzi bija Jirži Sekāčs, Konstantīns Okulovs, Sergejs Kaļiņins un Lindens Vejs.

Tikmēr “Spartak” sastāvā, neskaitot Karsuma vārtus, vēl precīzi bija Maksims Gončarovs un Dmitrijs Višņevskis.

Līdz ar šo zaudējumu pārtrūka Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās komandas divu panākumu sērija. “Spartak” pēdējās piecās cīņās uzvarējusi trīsreiz, kamēr CSKA guva septīto uzvaru pēc kārtas.