Karsums “smērē” bortos pretiniekus – abi latvieši rezultatīvi KHL mačā

03/01/2020 18:39

Latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma rezultatīvais sniegums piektdien nepalīdzēja viņu pārstāvētajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Maskavas “Spartak” gūt panākumu.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” cieta neveiksmi savā laukumā pret Maskavas apgabala “Vityaz” ar rezultātu 2:3. Daugaviņš un Karsums atdeva pa vienai rezultatīvai piespēlei, kad rezultātu 2:1 pirmajā periodā vairākumā panāca Iļja Zubovs.

Mārtiņš Karsums laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus spēka paņēmienus, kas bija pārliecinoši lielākais skaits abās komandās. Zīmīgi, ka “Vityaz” komanda visas spēles laikā kopā izdarīja vien piecus spēka paņēmienus. Vēl Karsums uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Savukārt Kaspars Daugaviņš spēlēja 19 minūtes un 20 sekundes. Sev atvēlētajā laikā pieredzējušais uzbrucējs veica vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienīgajā iemetienā un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Uzvarētāju rindās vārtus guva Jakubs Jeržābeks, Pāvels Vorobejs un Daņila Moisejevs. Tikmēr “Spartak” sastāvā precīzi bija Fjodors Malihins un Iļja Zubovs.

Citā mačā Maskavas “Dynamo”, kurā spēlē uzbrucējs Miks Indrašis ar 2:0 apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star”, kuras sastāvā savukārt cīnās cits latviešu uzbrucējs uzbrucējs Gunārs Skvorcovs.

Indrašis slimības dēļ šajā spēlē laukumā nedevās, bet Skvorcovs uz ledus pavadīja septiņas minūtes un 31 sekundi. Šajā laikā viņam viens metiens pa vārtiem un zaudēti visi trīs iemetieni. “Dynamo” komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Andrejs Aleksejevs un Tēmu Pulkinens.

Šovakar plkst. 18:30 spēli uzsāka arī vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit”, kas savā laukumā cīnās ar Sanktpēterburgas SKA.