Karsums turpina uguņot, Razgala pirmie vārti jaunajā klubā neglābj no sagrāves

18/09/2022 22:07
Mārtiņš Karsums

Slovākijas ekstralīga

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums arī savā otrajā spēlē Slovākijas čempionātā iemetis vārtus. Viņa pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” gan piedzīvoja sāpīgu zaudējumu papildlaikā, ar 3:4 atzīstot “Zvolen” pārākumu. Karsums otrā perioda izskaņā savu klubu izvirzīja vadībā ar 3:2. Hokejists divos Slovākijas meistarsacīkšu mačos izcēlies ar trīs goliem.

Frenks Razgals savas jaunās komandas Trenčīnas “Dukla” rindās atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu, kas gan neglāba vienību no zaudējuma. Trenčīnas klubs izbraukumā ar 2:6 piekāpās “Spisska Nova Ves” komandai. Razgals ar precīzo metienu izcēlās mača trešajā periodā, gūstot otros vārtus komandai. Pirmajā aizsargu pārī “Dukla” pieteikumā bija 21 gadus vecais aizsargs Patriks Ozols, kurš ar rezultativitātes punktiem gan neizcēlās. Trenčīnas vienībai tas ir otrais zaudējums tikpat aizvadītos mačos.

Tikmēr Filips Buncis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā. “Nitra” izbraukumā piedzīvoja sagrāvi pret “Poprad” klubu. Pēc Bunča piespēles vārtus guva pieredzējušais slovāku uzbrucējs Ivans Svarnijs.

Čehijas ekstralīga

Uvis Balinskis svētdien Čehijas ekstralīgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Liberecas “Bīlī Tygrži” izcīnīt panākumu. Liberecas vienība savā laukumā ar rezultātu 4:3  pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Kladno “Rytīrži”, kuras rindās spēlēja Oskars Cibuļskis un Kristaps Sotnieks. Balinskis asistēja komandas otrajā vārtu guvumā 42.minūtē, palīdzot gūt vārtus Ondrejam Vitāšekam. Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 25 minūtes un 14 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Viņš arī izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pretinieku rindās Sotnieks uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 38 sekundēs bloķēja vienu metienu, bet Cibuļskis 21 minūtē un 58 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr citā mačā Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” mājās ar 6:2  uzvarēja Brno “Kometa”. Vēl Roberta Bukarta Vītkovices “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 4:2 guva panākumu pār Plzeņas “Škoda”, bet Kristapa Zīles, Ralfa Freiberga un Jāņa Jaka Litvīnovas “Verva” ar 0:3 izbraukumā atzina Prāgas “Sparta” pārākumu. Uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” viesos ar 1:2  piekāpās “Olomouc”, kamēr Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelārži” izbraukumā ar 3:4  pagarinājumā zaudēja Pardubices “Dynamo” vienībai.

Vācijas hokeja līga (DEL)

Miks Indrašis spēlēja pirmajā uzbrukuma virknējumā, taču viņa pārstāvētā  Šveningenes “Wild Wings” ar 1:2 izbraukumā piekāpās “Dusseldorf”. Uzbrucējs palika bez rezultativitātes punktiem, līdzīgi kā Kaspars Daugaviņš Izerlones “Roosters” zaudējumā (2:5) pret “Ingolstadt”.