Karsums uguņo pārbaudes spēlē pret bijušo klubu

18/08/2022 23:45
Mārtiņš Karsums

Latviešu hokejists Mārtiņš Karsums pārbaudes spēlē pret Krēfeldes “Pinguine” izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem “Liptovsky Mikulas” uzvarā ar 7:3.

Pirmā perioda izskaņā latviešu uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot komandai palielināt pārsvaru līdz 3:1. Savukārt trešajā trešdaļā Karsums guva komandas piektos vārtus, rezultātam kļūstot 5:1.

Pagājušajā sezonā Karsums spēlēja Rīgas “Dinamo”, savukārt 2020./2021. gada sezonā uzbrucējs pārstāvēja tieši “Pinguine” komandu, 25 spēlēs gūstot trīs vārtus un izdarot septiņas rezultatīvas piespēles.

Starpsezonā 36 gadus vecais hokejists parakstīja līgumu uz vienu gadu ar Slovākijas klubu.

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā “Schwenninger” pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 zaudēja “Olten” komandai. Latviešu uzbrucējs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.