Karsums un Daugaviņš izdara pa vienam metienam “Spartak” mačā

18/02/2020 21:21

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” šodien piedzīvoja zaudējumu pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusa – 2:3.

Mārtiņš Karsums viņam atvēlētajās 16:36 minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem. Arī Kaspars Daugaviņš, kurš uz ledus pavadīja 19:02 minūtes, vienu reizi patraucēja pretinieku vārtsargu un uzvarēja vienu no diviem iemetieniem.

Ar 72 punktiem 59 spēlēs “Spartak” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” Austrumu grandu derbijā atzina Kazaņas “Ak Bars” pārākumu ar 3:5. Līdz ar šo neveiksmi “Avangard” zaudēja cerības uz pirmo vietu konferencē. Omskas komandas kontā 82 punkti 59 cīņās, tā ieņem otro pozīciju.

Citos mačos Novosibirskas “Sibir” pārtrauca Nursultanas “Barys” sešu uzvaru sēriju, papildlaikā apspēlējot pretinieku ar 2:1, bet Jaroslavļas “Lokomotiv” sagrāva Podoļskas “Vityaz” ar 5:1.