Karsums un Daugaviņš rezultatīvi “Spartak” uzvarā, Kalniņam un “Jokerit” zaudējums

31/10/2019 21:06

Ceturtdien Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Čerepovecas “Severstal” komandu.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, izpildīja divus metienus pa vārtiem un trīs spēka paņēmienus.

Daugaviņš sev atvēlētajās 19 minūtēs un 26 sekundēs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, vienu metienu pa vārtiem un vienu uzvarētu iemetienu. Pēcspēles metienu sērijā Daugaviņš realizēja abus metienus, turklāt otrais bija uzvaru nesošais.

Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda 14 minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Dmitrijs Višņevskis, kuram asistēja Karsums un Andrejs Kuteikins. 18 sekundes vēlāk Daniils Vovčenko izlīdzināja rezultātu. Trešā perioda izskaņā viesus vadībā izvirzīja Vladislavs Provoļņevs, bet izlīdzinājumu mājiniekiem panāca Aleksandrs Hohlačovs, kuram asistēja Daugaviņš un Višņevskis.

Citā mačā vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” savās mājās ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” komandai.

Kalniņš šajā mačā atvairīja 28 no 31 mestajām pretinieku ripām.

Pirmajā periodā viesus vadībā izvirzīja Artjoms Iļjenko, bet otrajā trešdaļā pārsvaru dubultoja Ņikita Čerepanovs. Mača trešajā nogrieznī Pāvels Kudrajvcevs panāca 3:0, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Jese Joensu samazināja rezultāta starpību. Spēles izskaņā Stefans Da Kosta raidīja ripu tukšos vārtos un panāca 4:1.

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) apspēlēja Ufas “Salavat Yualev”. Indrašis šajā mačā laukumā nedevās.

Vēl vienā spēlē Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur kā galvenā trenera Davida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš, savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Pekinas “Kunlun Red Star” bez latviešiem pieteikumā.

KHL regulārā čempionāta ceturdienas spēļu rezultāti:

Maskavas “Dinamo” – Ufas “Salavat Yulaev” 4:1 (1:0, 3:0, 0:1);

Helsinku “Jokerit” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 1:4 (0:1, 0:1, 1:2);

Maskavas “Spartak” – Čerepovecas “Severstal” 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 4:3) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” – Pekinas “Kunlun Red Star” 1:2 (0:1, 1:0, 0:1);

Nursultanas “Barys” – Jekaterinburgas “Avtomobilist” 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:1) – pagarinājumā;

Novosibirskas “Sibir” – Maskavas CSKA 2:1 (1:1, 1:0, 0:0).