Karsums un Daugaviņš rezultatīvi “Spartak” trešajā zaudējumā pēc kārtas, Hārtlijam un “Avangard” uzvara

19/09/2019 19:27

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien izcēlās ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā starp Maskavas “Spartak” un Magņitogorskas “Metallurg”.

“Spartak” viesos ar 3:4 (0:3, 1:1, 2:0) piekāpās “Metallurg” vienībai. Jau pirmajā periodā mājinieki guva trīs vārtus pirmajās desmit minūtēs – pa reizi precīzi bija Ēriks O’Dels, Nekoļenko Arhips un Romāns Ļubimovs. Otrajā trešdaļā pārsvaru četrkāršoja O’Dels, bet turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva maskavieši – ar vārtu guvumiem izcēlās Maksims Tsiplakovs, Karsums un Artjoms Fjodorovs.

Karsums guva komandas otros vārtus, bet viņam asistēja Kaspars Daugaviņš. Kasparam arī rezultatīva piespēle trešajā vārtu guvumā.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā atzīmējās ar divām rezultatīvajām piespēlēm, uzvarētu vienu no sešiem iemetieniem.

Karsuma rēķinā 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā gūti vārti, izdarīti divi metieni, izpildīts viens spēka paņēmiens un bloķēts viens pretinieku metiens.

Tikmēr pie uzvaras tika Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas viesos ar 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Pirmā perioda otrajā pusē “Avangard” izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, kad rezultatīvi bija Pāvels Dedunovs un Sergejs Šumakovs, bet perioda izskaņā Vladislavs Kartajevs samazināja rezultāta starpību.

Otrās trešdaļas ievadā Zahars Arzamastsevs izlīdzināja rezultātu, bet Vjačeslavs Voinovs atjaunoja vadību viesiem. Trešajā periodā Jevgēņijs Gračevs atjaunoja divu vārtu pārsvaru viesiem, bet trešdaļas izskaņā Svens Andrigeto panāca 5:2.