Kārtējā rezultatīvā Bļugera spēle palīdz “Penguins” pārtraukt zaudējumu sēriju

31/01/2021 07:37
Teodors Bļugers

Pateicoties rezultatīvam Teodora Bļugera sniegumam, aizvadītajā naktī uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē guva Pitsburgas “Penguins”, kas ar rezultātu 5:4 papildlaikā apspēlēja Ņujorkas “Rangers” un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Bļugers spēlēja 14 minūtes un 24 sekundes, no kurām trīs minūtes un 58 sekundes tika pavadītas mazākumā. Viņš šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli Brendona Taneva vārtu guvumā, kad “Penguins” pirmā perioda izskaņā panāca 2:1. Latvietis vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 50% iemetienu.

Pamatlaikā “Penguins” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Džeisons Zakers, Tanevs, Kasperi Kapanens un Džeiks Gencels, bet “Rangers” sastāvā precīzi bija Brendons Lemjē, Kevins Rūnijs, Kriss Kreiders un Artēmijs Panarins. Papildlaikā pingvīniem uzvaru atnesa Sidnijs Krosbijs, kurš pārspēja Aleksandru Georgijevu ar izcili precīzu metienu viņam starp kājsargiem.

Bļugers šosezon kopumā deviņās spēlēs sakrājis sešus punktus, no kuriem četras ir rezultatīvas piespēles. Šāds sniegums viņam ļauj ierindoties dalītā trešajā vietā komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, jo vēl sešus punktus iekrājis Gencels.

Nākamā spēle “Penguins” paredzēta 2. februārī, kad atkārtoti tiks aizvadīts mačs pret “Rangers”. Duelis sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.