Kārtējās NBA nesaskaņas – Kuzma un Dinvidijs “skaidro attiecības” sociālajos tīklos

12/04/2023 23:06
Nokopēts
Kails Kuzma un Spensers Dinvidijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma un Bruklinas “Nets” basketbolists Spensers Dinvidijs nonākuši nesaskaņās.

Konflikts starp abiem basketbolistiem, kuri iepriekšējā sezonā bija komandas biedri, sākotnēji izveidojās pēc janvārī notikušās “Wizards” un Dalasas “Mavericks” spēles. Vašingtonas klubs tajā mača izcīnīja uzvaru, un tobrīd “Mavs” pārstāvošais Dinvidijs un Kristapa Porziņģa komandas biedrs Kuzma nonāca nelielā vārdu apmaiņā – Dinvidijs sacīja, ka “Wizards” nespēlē uzvarošu basketbolu, uz ko Kuzma atbildēja, ka patiesībā “Mavericks” nemaz nav tik laba komanda. Taču tagad konfliktam atkal tika “piešķilta uguns”.

Dinvidijs “iedzeļ” “Wizards”: Viņi cenšas nopelnīt, nevis spēlēt uzvarošu basketbolu

Dinvidijs šodien raidījumā “Run It Up” veltīja visai asu kritiku gan pašam Kuzmam, gan visai “Wizards” komandai. “Kas ir tā lieta, kuru tikko teica Dreimonds [Grīns], ka nedrošība vienmēr ir skaļa? Es esmu izslēgšanas spēlēs, viņš nav. NBA ir daudz puišu, kuri patiešām ieliek basketbolā savu sirdi un dvēseli, ir gatavi darīt visu, kas nepieciešams, lai uzvarētu. Ir daudz puišu, kuriem ir dažādas lietas, kas viņus virza un motivē. Ja mēs skatāmies uz viņu un veidu, kā viņš pieiet dzīvei, slavai un visām šīm lietām, mēs varam redzēt, ka viņa prioritātes mēdz atšķirties. Tāpēc viņš ģērbjas tā, kā viņš ģērbjas, viņš pieiet basketbolam tā, kā viņš dara,” teica Dinvidijs.

“Viņš šobrīd mēģina iegūt līgumu, kaut gan viņš samērā sliktā komandā, iespējams, pat nav trešais labākais spēlētājs,” Kuzmu turpināja kritizēt viņa bijušais komandas biedrs Dinvidijs. “Ja viņš būtu tik labs, “Lakers” komanda viņu būtu paturējusi. Viņš vēlējās doties prom, lai nopelnītu vairāk naudas – visi šie ir fakti. Vašingtonā ir trīs “maksimālo līgumu puiši” – Porziņģis, Bredlijs Bīls un Kuzma. Kā jūs netiekat izslēgšanas spēlēs? Ja tikai Kuzmas prioritātes būtu pareizā secībā, jo visas šīs lietas neiet kopā.”

Neilgi pēc šiem Dinvidija komentāriem atbildi parādā nepalika Kuzma. Viņš vietnē “Twitter” vairāku tvītu sērijā pasmējās par Dinvidija aizmainīšanu no “Wizards”, par viņa karjeras sasniegumiem, sakot, ka viņš karjerā pa komandām lēkājis kā basketbola bumba. Kuzma tāpat noniecināja Dinvidija šī brīža komandu “Nets”, kā arī basketbolista statistiku, kad viņš spēlēja Vašingtonā. Kuzma gan atzina, ka viņš ir priecīgs, ka gaidāmajā vasarā viņam būs iespēja iegūt lielu kontraktu, vienlaikus paņirgājoties par Dinvidija līgumu, jo, kā zināms, “Nets” basketbolists pirms trīs gadiem parakstīto līgumu nolēma pārvērst kriptovalūtā.

 

TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām