Kaspars Gorkšs pretendēs uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu

28/04/2017 16:34
Kaspars Gorkšs, www.sportazinas.com

Kopš sabiedrībā izskanējis, ka Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs pretendēs uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, viņš ir saņēmis negaidīti lielu atbalstu, piedevām ne tikai no šī sporta veida sabiedrības cilvēkiem, piektdien LFF kongresā sacīja pats futbolists.

Gorkšs, uzstājoties kongresa debatēs, apstiprināja, ka viņš kandidēs uz LFF prezidenta amatu.

“Jūs mani zināt kā futbolistu, kā kapteini, bet šeit es stāvu kā LFF prezidenta amata kandidāts. Kopš mans vārds izskanējis saistībā ar kandidēšanu, esmu saņēmis negaidītu lielu atbalstu ne tikai no cilvēkiem futbola aprindās, bet arī no citu nozaru pārstāvjiem. Tas tikai apliecina manu nodomu pareizību un nozīmē, ka Latvijas futbolā izmaiņas ir nepieciešamas,” sacīja Gorkšs.

Vēl pērn pašreizējais LFF prezidents Guntis Indriksons atklāja, ka ir uzrunājis Gorkšu, lai futbolists kādreiz stātos viņa vietā. Pats Indriksons vairākkārt ir apstiprinājis, ka amatā paliks vēl tikai vienu gadu un pirms nākamā gada kongresa to atstās.

Gorkšs, turpinot savu uzstāšanos, norādīja, ka Latvijas futbols ir spējīgs sasniegt daudz vairāk nekā līdz šim un ir pārliecināts, ka to gaida spoža nākotne.

“Pat Krišjānim Kļaviņam nav neviena kritiska vārda, ko teikt federācijas virzienā, kas nozīmē, ka mēs ejam pa apli un cenšamies atkārtot to, kas jau bijis. Latvijas futbols ir spējīgs vairāk, tam ir spoža nākotne, jo, pateicoties starptautiskajām organizācijām, mēs nevaram sūdzēties par naudas trūkumu. Kas mums trūkst, tas ir intelektuālais kapitāls, gudra pārvaldīšana ar mūsdienīgām metodēm,” uzsvēra Gorkšs.

“Mēs sacenšamies viens ar otru, bet, lai būtu veiksmīgi, jābūt kopā, jācīnās par bērnu iesaistīšanu futbolā, par finansēm, jācīnās par cilvēku sirdīm kopumā, lai cilvēki vēlētos investēt futbolā, lai cilvēki nāktu uz futbolu. Futbols ir bijis liela mana dzīves sastāvdaļa un tas neapšaubāmi ir manā sirdī, bet, ja patiešām kaut ko mīli, tad esi gatavs darīt visu tā labā. Ticu, ka ar jūsu atbalstu mums izdosies futbolu celt jaunā līmenī,” bilda LFF prezidenta amata kandidāts.

LETA jau ziņoja, ka uz LFF prezidenta amatu pretendēs arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), kuru uzrunājis LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Tāpat Indriksons kongresā pauda, ka uz amatu vēlas pretendēt kāds sabiedrībā cienījams kungs, viņa vārdu gan neatklājot.

Iepriekšējo reizi LFF prezidenta vēlēšanas risinājās pērn aprīlī. Toreiz Indriksona vienīgais kandidāts bija ar skandalozu slavu esošais kādreizējais organizācijas preses sekretārs Krišjānis Kļaviņš un esošais prezidents saņēma pārliecinoši vairāk balsu. Indriksons LFF prezidenta amatā ir kopš 1996.gada.

Piektdien notikušajā kongresā LFF valdē tika ievēlēts “Ventspils” kluba prezidents Guntis Blumbergs, kamēr viņa konkurents par vietu valdē, bijušais biedrības “Latvijas futbola virslīga” izpilddirektors Emīls Latkovskis pēc Indriksona ieteikuma savu kandidatūru atsauca. Iepriekš Blumbergs un Latkovskis LFF valdē darbojās bez balstiesībām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Haralds Egle
20/01/2022 08:51

Egle parāda augstāko pilotāžu un aizvada karjeras labāko maču AHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas Hokeja līgā (AHL) iespaidīgu sniegumu demonstrēja latviešu uzbrucējs Haralds Egle, kurš guva trīs rezultativitātes punktus, taču viņa pārstāvētā Manitobas “Moose” ar rezultātu 3:4 atzina Aiovas “Wild” pārākumu….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…