Kaut kas tāds nebija redzēts trīs gadus – “Real” un “Barca” zaudē vienā dienā

27/09/2018 09:01

Spānijas spēcīgākās futbola līgas “La Liga” mačos zaudējumus vakar piedzīvoja turnīra favorīti FC “Barcelona” un Madrides “Real”.

Barselonas komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā, viesos piekāpjoties “Leganes” vienībai ar rezutātu 1:2. Pirmajā puslaikā katalāņus vadībā izvirzīja Brazīlijas izlases pussargs Filipe Koutinju, kamēr otrais puslaiks Barselonas komandai izvērtās pagalam neveiksmīgs.

52.minūtē “Leganes” komandas labā vārtus guva Nabils el Žārs, bet jau pēc vienas minūtes mājinieki izvirzījās vadībā, pateicoties Spānijas izlases centra aizsarga Žerāra Pikē rupjai kļūdai. “Barca” futbolists piespēlēja bumbu tieši kājās pretiniekam, bet Oskars bija nekļūdīgs. “Leganes” komanda organizēti aizvadīja spēles pēdējo nogriezni, svinot panākumu.

Neveiksmīga diena bija arī Barselonas niknākajiem sāncešiem Madrides “Real”, kuri ar 0:3 piekāpās “Sevilla” komandai. Divus vārtus Seviļas komandas labā guva portugālis Andrē Silva, bet vienu reizi precīzs bija Ben Jaders.

Kā vēsta “Gracenote”, abi Spānijas lielklubi vienā dienā nebija zaudejuši jau trīs gadus. Pēdējo reizi, kas tāds notika 2015.gada 4.janvārī, kad “Barcelona” ar 0:1 piekāpās “Real Sociedad”, bet Madrides “Real” atzina “Valencia” pārākumu ar 1:2.