Kautiņos iesaistītie futbolisti Kokorins un Mamajevs cietumā pavadīs vēl divus mēnešus

Mamajevs, Kokorins, sportazinas.com
Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs Foto: RIA Novosti

Pazīstamajiem Krievijas futbolistiem Aleksandram Kokorinam un Pāvelam Mamajevam saistībā ar rudenī izraisītajiem kautiņiem uzturēšanās ieslodzījumā pagarināta vēl uz diviem mēnešiem.

Trešdien Maskavas tiesa lēma, ka abiem spēlētājiem ieslodzījumā būs jāuzturas vismaz līdz nākamajā gada 8. februārim. Šādu lēmumu pieprasīja izmeklētāji, kuri norādīja, ka lietā vēl nav savākti visi nepieciešamie pierādījumi.

Tiesa tāpat noticēja izmeklētāju argumentiem, ka Kokorina un Mamajeva atbrīvošana varētu traucēt lietas virzībai un uzliktu papildus spiedienu lieciniekiem.

Abi spēlētāji oktobra sākumā iesaistījās kautiņos, kā rezultātā cieta divi cilvēki, bet futbolisti 10.oktobrī tika aizturēti un viņiem tika piemērots apcietinājums līdz 5.decembrim, kas nu ir pagarināts vēl par diviem mēnešiem.

Kokorins un Mamajevs, kā arī Kirils Kokorins un vēl viens iesaistītais Aleksandrs Protasovickis apsūdzēti huligānismā un viņiem draud pat septiņu gadu cietumsods.

Sanktpēterburgas “Zenit” uzbrucējs Kokorins un “Krasnodar” pussargs Mamajevs 8.oktobra rītā kopā ar draugiem pēc striptīza kluba apmeklējuma sāka spārdīt stāvvietā novietotās automašīnas, par ko saņēma aizrādījumu.

Futbolisti piezīmi izteikušo personu izvilka no viņa mašīnas, nogāza zemē un spārdīja kājām, pārsitot galvu. Vēlāk cietušo – “Pirmā kanāla” programmu vadītājas Olgas Ušakovas šoferi – nogādāja reanimācijā, kur konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tiesa, bravūrīgajai grupai ar vienu incidentu nepietika un pāris stundas vēlāk viņi iesaistījās citā kautiņā. Futbolisti ar draugiem skaļi uzvedās kādā no Maskavas kafejnīcām, saņemdami personāla un apmeklētāju aizrādījumus.

Tā rezultātā viņi izraisīja vēl vienu kautiņu, kurā Kokorins ar krēslu pa galvu iesita Denisam Pakam, kurš ir Krievijas Rūpniecības ministrijas ierēdnis. Tāpat kautiņā cieta zinātniskā centra “Nami” ģenerāldirektors Sergejs Gaisins.

Abi futbolisti kritikas krustugunīs nonāca arī pirms diviem gadiem, kad pēc Krievijas izlases bālā snieguma Eiropas čempionātā abi krāšņi uzdzīvoja kādā no Monako naktsklubiem.

Pašlaik 27 gadus vecais Kokorins Krievijas izlasē aizvadījis 48 spēles, kurās guvis 12 vārtus, kamēr 30 gadus vecajam Mamajevam valstsvienībā ir 15 mači.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar