Kavai Lenards: Esmu nonācis lieliskā pilsētā, kurā mīl basketbolu

24/09/2018 21:07

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Toronto “Raptors ” šīs vasaras lielākais ieguvumus Kavai Lenards sarunā ar medijiem izteicies, ka vēlas spēlēt Toronto un koncentrējas tikai uz gaidāmo sezonu.

Iepazīstinot sevi ar Toronto pilsētu, Lenards smaidot teicis: “Es esmu jautrs cilvēks. Mīlu basketbolu. Jums pašiem būtu jāuzdod man jautājumi, lai mani iepazītu. ”

“Esmu ieradies Toronto ar skaidru prātu un koncentrēšos uz šo sezonu, jo vēlos izdarīt lielas lietas. Ja skatīsities nākotnē, tad būsiet spiesti atgriezties tagadnē, ” saka basketbolists.

Vieglais uzbrucējs vēlas aizvadīt ilgu un veselīgu karjeru neatkarīgi, kurā komandā viņš nokļūs.

Kā jau ziņots iepriekš, Lenards no Sanantonio “Spurs” tika aizmainīts uz “Raptors” komandu šī gada jūlijā vidū, taču pēc gaidāmās sezonas basketbolists kļūs par brīvo aģentu un pats varēs izvēlēties, kur turpināt savu karjeru.

Basketbolists pagājušajā sezonā “Spurs” rindās aizvadīja vien deviņas spēles savainojuma dēļ. Attiecības ar komandu kļuva nepatīkamas, un Lenards sezonas gaitā paziņoja, ka vēlas komandu pamest.

Jaunais “Raptors” komandas galvenais treneris Niks Nērss teicis, ka nav runājis ar “Spurs” komandu par to, kas noticis pagājušajā sezonā. Vienīgais, kas treneri ir interesējis bija tas, ka Lenards ir nopietni noskaņots titula iegūšanai.

Lenards pauž cerības par gaidāmo sezonu: “Jūtos patīkami satraukts, jo esmu nonācis lieliskā pilsētā, kurā mīl basketbolu.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….