Video. Kavani ar 100.vārtiem kluba rindās palīdz PSG izcīnīt uzvaru Francijas čempionāta mačā

01/12/2016 11:02

Parīze, 1.dec., LETA–AFP. Urugvajas futbola valstsvienības uzbrucējs Edinsons Kavani trešdien guva savus 100.vārtus Francijas čempiones Parīzes “Saint-Germain” (PSG) sastāvā, palīdzot vienībai savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēt “Angers” komandu.

Šī mača rezultātu 34 minūtē atklāja Tjagu Silva, bet otrajā puslaikā rezultāta starpību ar precīzu 11 metru soda sitienu dubultoja Kavani.

Tie urugvajietim bija 100.vārti PSG kluba rindās, turklāt tos viņš veltīja nupat aviokatastrofu piedzīvojušajai Brazīlijas futbola komandai “Chapecoense”.

Kavani PSG vienību pārstāv kopš 2013.gada, bet šosezon viņš 18 mačos izcēlies jau ar 19 vārtu guvumiem.

Citā trešdienas mačā uzvaru izcīnīja arī Francijas čempionāta līdere “Nice”, kas izbraukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja “Guingamp” futbolistus.

Vienīgos vārtus šajā spēlē guva marokānis Juness Belhanda, kurš izcēlās jau piektajā minūtē.

“Nice” komanda šajā mačā bija bez rezultatīvā itāļu uzbrucēja Mario Balotelli, kurš joprojām ārstē kājas savainojumu.

Savukārt pārliecinošu zaudējumu cietusi latviešu pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā “Metz”, kas viesos ar 0:4 (0:1) kapitulēja “Nancy” vienībai.

Ikaunieks šosezon nevienai Francijas čempionāta spēlei nav bijis pieteikts.

Tikmēr otrdien punktus zaudēja viena no turnīra līderēm “Monaco”, kas viesos nospēlēja 1:1 (1:0) ar “Dijon”.

Francijas čempionāta kopvērtējumā līderei “Nice” ir 36 punkti 15 spēlēs, kamēr punktu atpaliek PSG. Tikmēr trešā ar 33 punktiem ir “Monaco”, bet 25 punktus iekrājusi Lionas “Olympique”.

Savukārt “Metz” ar 18 punktiem ir 12.vietā.