Kavani gūst vienus no skaistākajiem vārtiem šosezon, taču MU izsēj pārsvaru

19/05/2021 00:25
Edinsons Kavani

Vairākas spēles šovakar tika aizvadītas Anglijas premjerlīgā. Mančestras “United” pirmā izvirzījās vadībā, taču pārsvaru nenosargāja un cīnījās neizšķirti 1:1 ar Londonas “Fulham”.

“United” sastāvā 15. minūtē fantatiskus vārtus guva Edinsons Kavani. Viņš saņēma viltīgu Brunu Fernandeša piespēli un no aptuveni 40 metriem eleganti pārmeta bumbu pāri “Fulham” vārtsargam. Mančestras klubs bija nedaudz vairāk kā 14 minūšu attālumā no uzvaras, tomēr “Fulham” sastāvā 76. minūtē neizšķirtu izrāva Džo Braiens.

Citā spēlē Anglijas čempione Mančestras “City” piekāpās “Brighton” ar rezultātu 2:3. Jau otrajā minūtē 1:0 “City” labā panāca Ilkajs Gindogans, taču 10. minūtē sarkano kartiņu nopelnīja Žuau Kanselu. Mača 48. minūtē rezultāts vēstīja jau 2:0 par labu Mančestras klubam, jo vārtus guva Fils Fodens, tomēr spēles turpinājums čempionei izvērtās murgā. Vispirms 50. minūtē Leandro Trosārs panāca 1:2, tad 72. minūtē pēc Adama Vebstera sitiena rezultāts vēstīja 2:2, bet uzvaru mājiniekiem izrāva Dens Bērns, kurš 76. minūtē panāca 3:2. “Brighton” spēles izskaņā prata nosargāt uzvaru.

Vēl Londonas “Chelsea” ar 2:1 pieveica Lesteras “City”. Uzvarētājiem vārtus guva Antonio Rīdigers un Žoržinju, turklāt līdz pat 76. minūtei rezultāts vēstīja 2:0 līdz vārtus guva Lesteras snaiperis Kelehi Iheanačo (1:2). Spēles pēdējās 15 minūtes bija ļoti spraigas, un emocijas sita augstu vilni. Abu komandu spēlētāji pat bija gatavi izvicināt dūres, tomēr viss noslēdzās bez lielākiem asumiem. Ajoze Perezss mača izskaņā varēja izraut Lesterai neizšķirtu, taču viņš neviena nepiesegts no tuvas distances raidīja bumbu pāri vārtiem.

Citā mačā Līdsas “United” ar rezultātu 2:0 pārspēja “Southampton”, vārtus gūstot Patrikam Bemfordam un Taileram Robertsam.