Kavani un di Marija ieved PSG Francijas Līgas kausa finālā (+VIDEO)

25/01/2017 13:34

Parīze, 25.janv., LETA–AFP. Edinsons Kavani un Anhels di Marija otrdien guva katrs pa diviem vārtiem, Francijas Līgas kausa pusfinālā kaldinot Parīzes “Saint-Germain” uzvaru 4:1 (1:1) pār Bordo “Girondins”.

PSG finālā tiksies ar “Monaco” un “Nancy” pusfināla pāra uzvarētāju.

Mača rezultātu 19.minūtē pēc di Marijas teicama brīvsitiena atklāja parīzieši, bet Djego Rolans puslaika otrajā pusē panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā di Marija guva vēl vienus vārtus, bet Kavani atzīmējās ar diviem precīziem sitieniem, nodrošinot PSG pārliecinošu uzvaru.

PSG nākamo maču aizvadīs svētdien, kad Francijas čempionāta spēlē tiksies ar turnīra līderi “Monaco”. Tiesa, PSG galvenais treneris Unai Emerijs otrdien netaupījās un laida laukumā komandas labākos futbolistus.

PSG par līgas kausa ieguvēju kļuvusi sešas reizes, turnīrā uzvarot arī trīs iepriekšējos gados.

Līgas kausā spēlē tikai profesionālās komandas no Francijas. Savukārt Francijas kausā, kur PSG uzvarējusi desmit reizes, var piedalīties arī amatieru komandas.

PSG ar 45 punktiem 21 spēlē ieņem trešo vietu Francijas čempionāta kopvērtējumā, līderei “Monaco” zaudējot trīs punktus, bet otrā vietā esošajai “Nice” – vienu punktu.