Kazaha “buster” lieliskais sniegums palīdz “Virtus.pro” izcīnīt vēl vienu titulu

14/12/2020 14:04
Timurs

Vakar finālu “DreamHacks Open December 2020” aizvadīja latvieša Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā CS:GO komanda “Virtus.pro”, kas pārspēja pretiniekus no Portugāles “sAw” ar rezultātu 3-1. Pateicoties šajā turnīrā komanda nopelnīja 50 tūkstošus ASV dolāru jeb aptuveni 41 tūkstoti eiro. Šis kļuva par komandas otro titulu divu nedēļu laikā, jo pagājušajā nedēļā “Virtus.pro” triumfēja “Flashpoint 2” turnīrā.

Fināls norisinājās līdz kādas komandas trīs uzvararētām kartēm. Par spēles pirmo karti kļuva “Inferno”, ko izvēlējās komanda “Virtus.pro”. Izvēlētā karte CIS reģiona komandai padevās pavisam neveiksmīgi. Portugāles komanda rādīja fantastisku sniegumu un izcīnīja pārliecinošu panākumu ar rezultātu 16:7, pietuvojoties čempionu titulam.

Portugāļu sastāvs izvēlējās spēlēt karti “Vertigo”. Pirmajā puslaikā bija vērojama ļoti līdzīga spēle, kurā nedaudz veiksmīgāki bija “Virtus.pro”, pēc puslaika esot vadībā 9:6. Otrā puslaika sākumā portugāļi nedaudz pietuvojās CIS reģiona pārstāvjiem, tomēr lieliski seši raundi pēc kārtas ļāva “Virtus.pro” svinēt panākumu “Vertigo” un panākt izlīdzinājumu sērijā.

Spēles trešajā kartē, pirmajā puslaikā atkal bija vērojama saspringta cīņa, kurā vēlreiz uzvaru izdevās izcīnīt “Virtus.pro” ar rezultātu 8:7. Otrā puslaika sākums atkārtoti veiksmīgāks padevās “sAw” spēlētājiem, tomēr CIS reģiona komanda izcīnīja uzvaras septiņos raundos pēc kārtas un 16:10 ieguva panākumu trešajā kartē, sērijā nonākot vadībā 2-1.

Ceturtā karte, kurā spēle norisinājās bija “Dust2”. Fantastisks kartes ievads izdevās “Virtus.pro” vienībai, kuri panāca 8:0 un pirmo puslaiku noslēdza ar rezultātu 11:4, taču Portugāles vienība negrasījās padoties, veicot lielisku atspēlēšanos otrajā puslaikā un panākot pagarinājumu ceturtajai kartei.

Kartes pagarinājumā “Virtus.pro” neatstāja nekādus variantus saviem pretiniekiem, uzvarot četrus raundus un nezaudējot nevienu, noslēdzot karti ar rezultātu 19:15 un uzvarot sērijā 3-1. Lielisku sniegumu panākumā rādīja kazahs Timurs “buster” Tuļepovs, kuram 86 nonāvēti pretinieki, 58 nāves un reitings 1.28. Tikmēr Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis otro spēli pēc kārtas rādīja diezgan nepārliecinošu sniegumu, spēli beidzot ar 72 nogalinātiem pretiniekiem un mira arī 72 reizes.

“Virtus.pro” sezonas noslēgumu var saukt par pozitīvu, jo tajā izcīnīti divi tituli pēc kārtas.

Šobrīd komandai sezona ir beigusies, dodoties atpūtā līdz 2021.gada janvāra vidum.