Zināms, kad Latvijas izlase sāks UEFA Nāciju līgas turnīru

Dainis Kazakevičs, sportazinas.com
Dainis Kazakevičs | Foto: Ieva Leiniša/LETA

Latvijas vīriešu futbola izlase šī gada UEFA Nāciju līgas turnīru sāks 3.septembrī, savā laukumā uzņemot Anodru.

Jau ziņots, ka Latvijas izlases pretinieces šogad Nāciju līgas D1 grupā būs Malta, Fēru salas un Andora, otrdien izlēma izloze Amsterdamā.

Latvija pirmo spēli aizvadīs 3.septembrī mājās ar Andoru, bet trīs dienas vēlāk viesosies Maltā. Nākamajā sasaukumā pašmāju futbolisti vispirms 9.oktobrī viesos cīnīsies ar Fēru salām, bet pēc trim dienām mājās mēros spēkus ar Maltu. Visbeidzot novembrī 14.datumā Latvija pie sevis uzņems Fēru salas un pēc tam dosies uz Andoru, kur trīs dienas vēlāk noslēgs Nāciju līgas turnīru.

Visām Latvijas izlases spēlēm paredzēts sākties plkst.21.45 vai 19 pēc Latvijas laika.

Ar Maltu spēlēts piecreiz, trīsreiz uzvarot un divreiz laukumu atstājot kā zaudētājiem. Vārtu attiecība ir 7:3 par labu Latvijai.

Visbiežāk no konkurentēm D1 grupā spēlēts ar Andoru – septiņas reizes. Piecreiz uzvarēts, bet pēdējās divas cīņas iepriekšējā Nāciju līgas turnīrā beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Vārtu attiecība ir 14:1 par Labu Latvijai.

Negatīva ir bilance ar Fēru salām. Trijās spēlēs vienreiz zaudēts un divreiz spēlēts neizšķirti ar vārtu attiecību 3:1 par labu Fēru salām.

D līgas katras grupas uzvarētājas iegūs tiesības spēlēt UEFA Nāciju C līgā.

2019. gadā UEFA Nāciju līgas mači būs vienīgie oficiālu sacensību mači šogad. Martā D. Kazakeviča komanda aizvadīs divas pārbaudes spēles, bet jūnijā divas spēles notiks Baltijas kausa izcīņas ietvaros.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par