Kazakevičs: Man ne līdz galam ir skaidra saasinātā un brīžiem naidīgā attieksme

11/10/2023 16:38
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs un uzbrucējs Roberts Uldriķis snieguši komentārus pirms gaidāmās 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles pret Armēniju.

“Armēnijas izlase būs līdzīgā sastāvā tam, kādā tā bija pirmajā spēlē Erevānā. Mums ir lielākas sastāva problēmas, taču pirmajam mačam bija liels noguruma fons. Šajā ziņā mēs rīt varam izskatīties labāk – būt agresīvāki un kustīgāki. Rīt būsim apmierināti ar uzvarošu rezultātu!” teica Kazakevičs.

“Man ne līdz galam ir skaidra saasinātā un brīžiem naidīgā attieksme. Ir sajūta, ka iepriekšējo gadu nemaz nav bijis, ir tikai šie pieci mači. Pēc smagā posma izlasei un sarežģītā sākuma mums aiz muguras ir divi labi gadi. Šajā ciklā lielākoties esam bijuši konkurētspējīgi un par spīti lieliem iztrūkumiem sastāvā esam cīnījušies, centušies mainīt situāciju. Spēlētāji dara, ko var. Vai mēs vēlamies šādā ne tik vienkāršā brīdī nostāties blakus? Es nevienam neko neprasu, es tikai pasaku savu redzespunktu. Mums šis atbalsts ir ļoti nepieciešams, un to, vai esam atbalstu pelnījuši, katrs lai izlemj pats. Gan es, gan treneri, gan spēlētāji grib darīt visu, lai šo situāciju labotu. Mēs saprotam, ka reakcija var būt dažāda, nevienam neko nepārmetam, taču mēs darīsim to, ko mēs paši varam ietekmēt,” ažiotāžu ap izlasi komentē treneris.

“Es gribētu cerēt, ka lielākā daļa līdzjutēju rīt stadionā gribēs mūsu uzvaru un mūs atbalstīs. Ja ir līdzjutēji, kuri uzskata, ka ar protesta akcijām viņi palīdz savai komandai veiksmīgāk spēlēt, tad tās ir viņu tiesības. Tas nav patīkams signāls, taču es viņu izvēli nevaru ietekmēt,” par fanu plānu pirmajā puslaikā neatrasties tribīnēs saka Uldriķis. “Man ir prieks, ka mēs dzīvojam valstī, kurā katrs demokrātiskā ceļā var paust savu viedokli. Ceru, ka līdzjutējus, kuri mums tic, varēsim iepriecināt, jo ļoti novērtējam viņu atbalstu. To, ka no mums gaida rezultātu, es izjūtu kā privilēģiju, jo vēl pirms pāris gadiem mums neviens neticēja, neviens neko negaidīja. Tagad jau cilvēki redz, ka mēs varam cīnīties. To, ka par mums runā un no mums gaida uzvaras, redzu kā kaut ko pozitīvu.”

Futbola fani tiek aicināti veikt protestu gaidāmajā Latvijas izlases mačā

Komentāri

  • Anonymous
    12/10/2023 16:31

    Jābūt lielam entuziastam lai tiešajā apmeklētu šo spēli, faniem ir taisnība , tādus trenerus jādzen ārā

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
4.4
4.33
1.66
4.75
4.2
1.63
3.1
3.75
2.15
5.5
3.8
1.63
3.6
3.4
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām