Kazakevičs: Mūsu uzdevums, spēlējot mājās, ir cīnīties par punktiem, kuru šobrīd tabulā vēl nav

10/09/2023 20:34
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs un aizsargs Kaspars Dubra snieguši savus komentārus pirms gaidāmās 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles pret Velsu.

Jāatgādina, ka Latvijas izlase pirmdien plkst. 21:45 “Skonto” stadionā uzņems Velsu. Latvija lūkos atgūties pēc smagās neveiksmes piektdien, kad Rijekā ar 0:5 tika atzīts Horvātijas pārākums.

“Tādā ritmā, kādā esam mēs, jābūt zināmā mērā ciniskiem un ātri jāpārslēdz domas no vienas spēles uz otru. Skaidrs, ka noskaņojums spēles vakarā un nākamajā dienā nebija tas labākais. Šobrīd visas mūsu domas ir par nākamo spēli pret Velsu,” Latvijas Futbola federācija  citē Kazakeviču. “Mūsu uzdevums, spēlējot mājās, ir cīnīties par punktiem. Mūsu mērķis ir iegūt punktus, kuru šobrīd tabulā vēl nav.”

Latvija tieši pret Velsu uzsāka “Euro 2024” kvalifikācijas ciklu, izbraukumā piedzīvojot neveiksmi ar 0:1.  “Esmu no tiem cilvēkiem, kurš saka, ka tablo atspoguļo spēles iznākumu. Kārdifā neguvām vārtus, un tas arī pietrūka, lai iegūtu tur neizšķirtu. Taču tā spēle parādīja, ka varam būt konkurētspējīgi un cīnīties par punktiem pret šo pretinieku,” pauda treneris.

“Par sastāvu un atsevišķu spēlētāju gatavību šobrīd neko daudz nevaru teikt. Mēs vakar vakarā izkāpām no lidmašīnas, tikai šovakar aizvadīsim pirmo treniņu pilnā sastāvā pēc spēles ar Horvātiju. Šobrīd esam atjaunošanās procesā, mēģinām tikt galā ar visām veselības likstām. Īsta skaidrība par spēlētāju gatavību no medicīniskā viedokļa, visticamāk, būs tikai spēles dienā,” situāciju komandā komentēja Kazakevičs.

“Ja runā par spēli Horvātijā, tā tomēr ir spēle mazliet ārpus konteksta,” par smago sagrāvi saka speciālists. “Attiecībā uz agresiju, uz pārkāpumiem, mums neizdevās lauzt spēli. Domāju, ka emocionālā sastāvdaļa mums ir pietiekami OK. Iepriekš spēlēs ar Turciju un Moldovu, domāju, esam to jau parādījuši [ka varam atspēlēties]. Mums vienmēr jāatrod balanss starp spēles disciplīnu un iedvesmu. Šogad grupā nevienā spēlē neesam favorīti, bet mēs gribam punktus, tas ir mūsu mērķis. Ne tikai lozunga pēc to saku, bet mums tiešām tas ir svarīgi. Mums vajadzīga, gudra spēle, pašaizliedzīga spēle un droša spēle ar bumbu.”

“Kas mums nesanāca spēlē ar Horvātiju? Gribējām nedot laiku centrā viņiem. Sapratām, ka tur ir daudz kvalitātes un ka viņi mūs sodīs, ja ļausim viņiem spēlēt,” teica Dubra. “Noskatījāmies video, atstāsim to spēli pagātnē. Galvenais ir paņemt līdzi secinājumus. Jāuzlabo arī cīņas spars. Gribas paņemt punktus, gribas iepriecināt visus līdzjutējus, kuru būs daudz. Mūsu uzdevums ir mēģināt izpildīt mūsu treneru korpusa uzstādījumus, ne tik daudz koncentrējoties, kas pretiniekiem spēlēs.”

Kazakevičs: Starpība meistarībā šobrīd ir milzīga šeit

Horvātijas treneris: Neatceros, kad pēdējo reizi spēlējām pret vieglāku pretinieku

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.44
3.53
1.84
3.01
-
1.35
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām