Kazakevičs: Pēc tādas spēles sajūta ir ļoti slikta…

17/06/2023 08:10
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs pēc piedzīvotā zaudējuma Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē pret Turciju sniedzis savus komentārus par maču.

Jau vēstīts, ka vakar Latvija savā laukumā 2:3 atzina Turcijas pārākumu. Vārtus mājinieku labā guva Eduards Emsis un Kristers Tobers, kurš sākotnēji neizšķirtu izrāva kompensācijas laika ceturtajā minūtē, bet tomēr papildus pieliktajā sestajā minūtē turki izrāva uzvaru, precīzam esot Irfanam Kahvedži.

“Pēc tādas spēles sajūta ir ļoti slikta, jo šī pēdējā laikā bija viena no mūsu labākajām spēlēm izpildījuma ziņā,” vīlies bija Kazakevičs. “Visos trīs ielaistajos vārtos gan bija neveiksmīgas epizodes no mūsu puses. Trešajos ielaistajos vārtos savu lomu spēlēja arī pieredzes trūkums. Pieredzējusi komanda būtu spējusi tādā situācijā nospēlēt kompaktāk. Šādi zaudēt, protams, ir ļoti slikts moments, taču kopumā esmu apmierināts, kā laukumā uz maiņu nākušie spēlētāji aktivizēja spēli.

“Gribu atzīmēt visas komandas sniegumu mačā, pirms kura mums bija daudz izaicinājumu. Visus faktorus saliekot kopā, rezultāts vienmēr ir likumsakarīgs, taču varam pateikt paldies puišiem par pašatdevi un parādīto vēlmi uzvarēt. Laukumā bija divas komandas, kas cīnījās par uzvaru. Spēle bija līdzvērtīga, katra komanda spēlēja uz savām spēcīgākajām pusēm. Šādi zaudējot, protams, esam vīlušies, taču iesim tālāk ar šo iegūto pieredzi,” atzina izlases stūrmanis.

Latvija kvalifikācijas ciklu iesākusi ar diviem zaudējumiem divos mačos un D grupā ir vienīgā komanda, kas palikusi bez punktiem. “Mēs cenšamies katrā nometnē darīt maksimumu, lai progresētu un virzītos uz priekšu, rādot kvalitatīvu sniegumu. Mums nav viegli, jo līmenis, kādā ikdienā ir šo izlašu spēlētāji, ir atšķirīgs,” norādīja Kazakevičs. “Tas ir jākompensē ar citām īpašībām, taču mums ir svarīgi tikt pie šiem punktiem, lai puiši redzētu, ka viņu ieguldītais pārvēršas punktos turnīra tabulā. Šodien komanda parādīja, ka tā prot izspiest no sevis maksimumu.”

Savu debiju valstsvienībā piedzīvoja ikdienā “Riga” komandā spēlējošais Nils Toms Puriņš. “Izvēle vārtos krita par labu Puriņam, jo viņš nometnē parādīja labākas kvalitātes treniņprocesā. Viņš uzvarēja konkurencē. Es varu tikai pateikt viņam paldies par spēli. Jaunam vārtsargam debija pret spēcīgu pretinieku un pie pilnām tribīnēm nav viegla. Antonijs Černomordijs pašlaik tiek ārstēts. Ceram, ka viņš būs palīgs spēlē pret Armēniju,” atklāja Kazakevičs.

Futbola izlase demonstrē raksturu, tomēr pilnā stadionā izlaiž neizšķirtu pret Turciju

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.66
4.66
4.97
4.5
3.9
1.72
3.64
3.85
2.06
1.26
5.75
11.5
1.26
6.25
10
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām