Kazakevičs pēc zaudējuma Īrijai: Sapratām un apzinājāmies – mums jāadaptējas citiem ātrumiem

23/03/2023 09:24
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs sniedzis savus komentārus pēc vakar aizvadītās pārbaudes spēles pret Īriju.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība Dublinā ar 2:3 atzina Īrijas pārākumu. Latvija pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos ar 0:2, taču ar fantastisku tālsitienu vienus vārtus atspēlēja Roberts Uldriķis, bet puslaika izskaņā Artūrs Zjuzins panāca izlīdzinājumu.

“Gaidījām sarežģītu spēles sākumu. Adaptēties citiem spēles ātrumiem bija viens no mūsu mērķiem šajā pārbaudes spēlē. Un, jā, ne līdz galam tas izdevās – pielāgoties spēles tempam, bumbas kontrolei. Tā rezultātā jau spēles sākumā bija 0:2. Un tas mūs uz brīdi arī izsita no līdzsvara. Bet pozitīvi bija tas, ka spējām atgriezties spēlē un izlīdzināt rezultātu,” teica Kazakevičs.

“Gatavojoties šai spēlei, redzējām, ka diezgan būtisks pretinieku ierocis būs centrējumi. Fokusējāmies tam, lai flangos izdarītu spiedienu uz pretiniekiem un neļautu viņiem izpildīt centrējumus. No tā izrietēja daļa problēmu. Otra lieta – mēs gribējām daudz augstāk izlikt mūsu aizsardzības bloku, nekā tas izdevās spēles sākumā. Pēc tam jau – netikām galā ar pretinieku sitienu vārtos pēc centrējumiem. Lai gan rēķinājāmies ar to, ka tas ir viens no īru trumpjiem,” taktikas plānus atklāja Latvijas izlases stūrmanis.

Kazakevičs tāpat atzina, ka šī spēle, skatoties nākotnē, bija ļoti noderīga. “Kopumā mēs nebijām pietiekami kompakti un agresīvi. Sapratām un apzinājāmies – mums jāadaptējas citiem ātrumiem, citam tempam. Ja salīdzināt ar pretiniekiem, kādi mums bija iepriekšējā gadā, šogad būs citi ātrumi, cits temps, citas individuālās meistarības. Bija būtiski būt visu laiku divcīņās, kontaktā ar pretiniekiem, neļaut viņiem uzņemt ātrumu un sajust brīvu telpu. Tieši tāpēc arī šī spēle bija ļoti vērtīga, tāpēc mēs tādu gribējām,” secināja treneris.

Uldriķim fantastisks šedevrs, Latvija atspēlējas, bet zaudē (VIDEO)

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
2.45
3.2
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām