Kazakevičs pie izlases stūres debitēs 26. martā

Dainis Kazakevičs, sportazinas.com
Dainis Kazakevičs | Foto: LETA

Latvijas Nacionālā futbola izlase oficiālajos pavasara izlašu spēļu logos aizvadīs treniņnometni ārzemēs un divas pārbaudes spēles izbraukumā. Vispirms mūsu komanda 26. martā samēros spēkus ar Melnkalni, bet pēc tam 30. vai 31. martā aizvadīs maču pret Sanmarīno.

Tās Latvijas izlasei būs pirmās spēles jaunā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā. Uz treniņnometni ārzemēs Latvijas izlase izlidos 23. martā.

Latvijas izlase saņēma vairākus piedāvājums aizvadīt pārbaudes spēles ar citām Eiropas izlasēm, kā arī bija ielūgumi uz Āziju, taču pēc rūpīgas visu priekšlikumu izsvēršanas, novērtējot visus “par” un “pret”, izvēle krita par labu mačiem ar Melnkalni (64. vieta FIFA rangā) un Sanmarīno (209. vieta FIFA rangā).

Šāds koncepts, ka vienas treniņnometnes laikā ir viena spēle ar spēcīgāku pretinieku un viena pret nomināli vājāku, uzskatāms par optimālu gan komandas attīstības, gan 2020. gada spēļu kalendāra kontekstā.

Jau iepriekš ziņots Baltijas kausa izcīņas spēļu kalendārs jūnijā. Viss Latvijas izlases spēļu kalendārs būs zināms pēc UEFA Nāciju līgas grupu izlozēm marta sākumā.

Ar Melnkalni Latvijas izlase tiktāl spēlēja vienu reizi, piedzīvojot neveiksmi ar 0:2. Savukārt ar Sanmarīno mūsu valstsvienība sacentusies četrreiz, gūstot trīs uzvaras un vienu neizšķirtu, kopējai vārtu starpībai esot 6:1.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par