Kazakevičs pirms spēles pret Moldovu noskaņots pozitīvi un uzsver mača svarīgumu

21/09/2022 17:08
Dainis Kazakevičs

Dienu pirms UEFA Nāciju līgas spēles starp Latviju un Moldovu, kura notiks Rīgā, valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs un aizsargs Roberts Savaļnieks piedalījās pirmsspēles preses konferencē.

“Nometnes pirmie treniņi, kā ierasts, netika aizvadīti pilnā sastāvā. Tā ir pierasta situācija,” skaidro Kazakevičs. “Kopumā esam visu ieplānoto paveikuši līdz šim. Pastrādājām uz komandas taktiskajām detaļām, pie standartsituācijām. Roberts Uldriķis šobrīd pilnībā vēl nav atguvies, par viņa spēlēšanu mačā pret Moldovu pašlaik vēl man nav atbildes. Treniņos nemanīju, ka kāds no mūsu spēlētājiem nebūtu labā formā, visi parādīja labas kvalitātes, pareizu attieksmi. Dažiem spēlētājiem tīri statistiski šobrīd varbūt nav labākais periods, bet snieguma ziņā es viņos redzu labu virzību. Skaidrs, ka vienmēr var būt jautājumi par pārliecību, funkcionālo sagatavotību. Un pie tā arī strādājam izlases nometnē,” atklāja treneris.

“Sākumsastāvs šobrīd vēl nav skaidrs. Mums vēl vajadzīgs šodienas treniņš, lai pieslīpētu atsevišķas nianses. Kā jau parasti, ir jautājumi par pāris pozīcijām. Rīt mūs gaida nopietna spēle ar tiešajiem konkurentiem par pirmo vietu grupā. No laukumā redzētā esmu pozitīvi noskaņots. Pirmajā spēlē pret viņiem mums izdevās parādīt labāku sniegumu un iegūt labāku rezultātu. Strādājam pie tā, lai rītdien vēlreiz izdarītu to pašu,” uzsvēra Kazakevičs.

Tikmēr Savaļnieks izcēla pārliecības nozīmi. “Mana pārliecība par saviem spēkiem nav kardināli mainījusies, neatkarīgi no tā, kā iet manai komandai. Izlasē neesmu domājis par to, kā man gājis klubā. Šajās dienās esmu guvis tikai pozitīvas emocijas. Protams, ka mēs ļoti vēlētos turpināt uzvaru sēriju, bet nav tā, ka visu laiku par to runājam un domājam. Ejam soli pa solim,” teica aizsargs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ronens Ginzburgs
28/09/2022 15:58

Ginzburgs par “Prometey” un Čehijas izlasi, trako Putinu un spēlēšanu Rīgā

Jau šo piektdien tiks dots starts apvienotajai Latvijas – Igaunijas basketbola līgai. Šajā sezonā komandu pulku papildinās vienība ar ambicioziem mērķiem – Ukrainas klubs “Prometey”. Martā pārtraucot savu darbību, 2021….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām