Kazakevičs: Spēle pret Īriju lielā mērā varētu būt eksperimentāla

20/03/2023 15:42
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs sarunā ar “Latvijas Televīziju” dalījās viedoklī par gaidāmajām spēlēm izbraukumā.

Šodien valstsvienība devusies uz Dublinu, kur 22. martā paredzēts pārbaudes mačs pret Īriju. Savukārt 28. martā Latvija ar spēli pret Velsu sāks 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikāciju.

“Šodien vakarā mēģināsim aizvadīt treniņu visi kopā, bet arī tajā ne visi varēs piedalīties, jo daži vakar vēl aizvadīja spēles klubos un tikai šodien ierādīsies Īrijā. Faktiski mums būs tikai viens viegls pirmsspēles treniņš stadionā. Tāpēc šī spēle [pret Īriju] lielā mērā šajā ziņā varētu būt eksperimentāla. Mēs to izmantosim, lai atjaunotu saites savā starpā, kuras kopš novembra nav pārbaudītas,” teica treneris.

“Bet tajā pašā laikā mums tā ir nopietna spēle, kurā spēlēsim ar optimālu sastāvu, bet idejas izmēģināsim jau spēlē pret Velsu. Īrijas un Velsas komandas ir līdzīgas, bet tomēr nedaudz atšķirīgas. Bet tāda arī bija ideja – spēlēt pret britu stila komandu, viņu laukumā un klimatiskos apstākļos. Cerams, ka būs pilns stadions, mums svarīgi sagatavoties spēlei Kārdifā. Tas, kā Velsa spēlēja Pasaules kausā un spēlēs pret mums, tās ir divas dažādas komandas. Iepriekš šai izlasei patika pretuzbrukumi, šobrīd notiek paaudžu maiņa, plus viņu identitāte tiek pārtaisīta – lai vairāk spēlētu ar bumbu, pozicionālie uzbrukumi,” uzsvēra speciālists.

“Neesmu vēsturiskās statistikas piekritējs. Tā ir pavisam jauna komanda, jauni spēlētāji. Viens pret otru spēlēs pirmo reizi un nedomāju, ka tā [statistika iepriekšējās spēlēs pret Īriju] būs izšķirošais faktors. Tas tikai rāda to, ka Īrija ir laba līmeņa komanda. Tas nenozīmē, ka statistika nekad nemainīsies,” pārliecināts Kazakevičs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.65
3.9
5
1.9
3.6
3.8
9.25
6
1.27
8.5
5.25
1.34
1.7
4.4
3.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām