Kazemiru atkal nesavaldās un izlaidīs četrus mačus

12/03/2023 23:53
Kazemiru

Šovakar vienā no Anglijas premjerlīgas mačiem Mančestras “United” nospēlēja neizšķirti pret “Southampton” – 0:0.

34. minūtē laukuma saimnieki palika mazākumā, jo noraidīts tika pussargs Kazemiru. Mančestras komanda arī desmit cilvēku sastāvā spēja neielaist vārtus, savukārt Kazemiru izlaidīs četrus nākamos mačus, jo viņam tā bija otrā sarkanā kartīte šosezon.

Citā spēlē līdervienība “Arsenal” izbraukumā ar 3:0 pārspēja “Fulham”. 17. minūtē komandas pirmais vārtu guvums tika atcelts aizmugures dēļ, taču jau četras minūtes vēlāk Gabriels atklāja rezultātu, bet vēl pēc piecām minūtēm Gabriels Martinelli panāca 2:0.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā Martins Odegārds palielināja “Arsenal” pārsvaru līdz 3:0. Līdz ar šo uzvaru Londonas komanda atguva piecu punktu pārsvaru pār Mančestras “City”.

Vēl vienā mačā “West Ham” un “Aston Villa” nospēlēja neizšķirti – 1:1, bet Ņūkāslas “United” ar 2:1 pārspēja Volverhemptonas “Wanderers”.

Francija

Marseļas “Olympique” zaudēja punktus pret “Strasbourg”, nospēlējot neizšķirti – 2:2. Līdz ar to pārsvars no trešajā vietā esošās “Lens” saruka līdz diviem punktiem. Jau 29. minūtē laukuma saimnieki palika mazākumā, kas netraucēja komandai otrajā puslaikā izvirzīties vadībā ar 2:0. Par “ļauno ģēniju” kļuva Žans-Eudess Aholu, kurš bija precīzs 88. un 89. minūte.

Citi mači: “Clermont” – Lens 0:4, “Ajaccio” – “Montpellier” 0:1, “Angers” – “Toulouse” 0:2, “Lorient” – “Troyes”2:0, “Nantes” – “Nice” 2:2, “Monaco” – “Reims” 0:1.

Vācija

Berlīnes “Union” nospēlēja neizšķirti pret “Wolfsburg” 1:1, neizmantojot iespēju apsteigt “RB Leipzig” un atgriezties trešajā pozīcjā. Vēl “Freiburg” ar 2:1 apspēlēja “Hoffenheim”, bet Brēmenes “Werder” ar 2:3 zaudēja Leverkūzenes “Bayer”.

Itālija

“Roma” dramatiskā mačā ar 3:4 zaudēja “Sassuolo”, neizmantojot iespēju vismaz līdz rītdienai iekļūt Čempionu līgas zonā. Pirmo puslaiku Žuzē Mourinju komanda noslēdza ar rezultātu 1:3 un mazākumā. Romas vienība nepadevās un spēja samazināt deficītu, tomēr beigās samierinoties ar zaudējumu.

Citas spēles: “Lecce” – “Torino” 0:2, “Cremonese” – “Fiorentina” 0:2, “Verona” – “Monza” 1:1, “Juventus” – “Sampdoria” 4:2.

Spānija

Turnīra līdere “Barcelona” ne bez nerviem svinēja uzvaru pār Bilbao “Athletico” ar 1:0. Pirmā puslaika kompensācijas laikā precīzs bija Rafinja. Mājinieki panāca izlīdzinājumu īsi pirms pamatlaika beigām, tomēr vārti tika atcelti, jo pēc VAR izmantošanas tika konstatēta spēle ar roku.

Vēl “Mallorca” un “Real Sociedad” nospēlēja neizšķirti 1:1, “Sevilla” pārspēja “Almeria” 2:1, bet “Villarreal” un “Betis” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1.