Kazinss varētu izlaist atlikušo NBA “play-off” turnīru (VIDEO)

16/04/2019 12:09

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra Rietumu konferences pirmajā kārtā esošā čempione Goldensteitas “Warriors” savā laukumā piekāpās Losandželosas “Clippers” – 131:135.

“Warriors” spēli iesāka ļoti pārliecinoši un puslaika pārtraukumā devās ar 23 punktu pārsvaru pār “Clippers” vienību. Otrā puslaika sākumā “Warriors” bija pat 31 punkta pārsvars, taču turpinājumā spēlēs gaita mainījās un viesi sāka starpību pakāpeniski samazināt. Mača ceturtās ceturtdaļas vidū viss pārsvars jau bija zaudēts un beigās viesi nodrošināja uzvaru.

Čempiones centra pozīcijas spēlētājs Demarkuss Kazinsa pirmās ceturtdaļas sākumā iedzīvojās savainojumā. Kazinss skrēja pēc pārtvertās bumbas, taču aizķērās un nokrita uz grīdas.

Pēc mača “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers atklāja, ka 28 gadus vecais basketbolists guvis kreisā augšstilba muskuļa savainojumu. Trauma esot diezgan nopietna un tā var likt izlaist visu atlikušo “play-off” turnīru.

Sērijā līdz četrām uzvarām tagad rezultāts ir 1-1. Nākamais duelis starp abām komandām tiks aizvadīts Losandželosā, 19. aprīlī pulksten 5.30 pēc Latvijas laika.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē “Warriors” ar 121:104 apspēlēja Losandželosas “Clippers”.