Keinam četri vārti uzvarā, ”Predators” 13. panākums pēdējās 15 spēlēs (VIDEO)

17/03/2018 08:12
Evanders Keins, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Sanhosē ”Sharks” uzbrucējs Evanders Keins. Savukārt 13. panākumu pēdējās 15 spēlēs svinēja Nešvilas ”Predators”.

Sanhosē ”Sharks” ar 7:4 viesos sakāva Kalgarī ”Flames” un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Uzvarētāju sastāvā lielisku spēli aizvadīja Evanders Keins, kurš izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. Trīs minūtes un 28 sekundes līdz otrās trešdaļās beigām Keins sev noformēja hat-trick, bet trešā perioda ievadā viņš guva savus ceturtos vārtus spēlē un panāca 6:3. Pēc pārcelšanās no ”Sabres” uz ”Sharks” amerikāņu snaiperis iepriekšējās septiņās spēlēs bija guvis tikai vienus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Līgas līdere Nešvilas ”Predators” ar 4:2 izbraukumā pārspēja Kolorado ”Avalanche” un izcīnīja jau 13. panākumu pēdējās 15 spēlēs. Viesu rindās pa diviem vārtiem guva Koltons Sisons un zviedrs Filips Forsbergs. Savukārt soms Juse Saross tika galā ar 33 no 35 ”Avalanche” hokejistu izpildītajiem metieniem.

Ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja Vašingtonas ”Capitals”, kas guva sešus vārtus un savā laukumā ar 6:3 pieveica Ņujorkas ”Islanders”. Mājinieku sastāvā ar vieniem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm izcēlās Aleks Čiasons.

Otavas ”Senators” mājās ar 3:2 papildlaikā pārspēja Dalasas ”Stars” un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Uzvarētāju rindās pie diviem punktiem tika Mets Dušeins (1+1), Maiks Hofmans (1+1) un Eriks Karlsons (0+2).

Rietumu konferences vicelīdere Vegasas ”Golden Knights” mājās ar 2:4 atzina Minesotas ”Wild” pārākumu un piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. Viesu sastāvā ar vārtiem un piespēli atzīmējās Džeisons Cukers. Tikmēr zaudētāju rindās pie diviem punktiem tika somu aizsargs Ēriks Haula (1+1) un Dāvids Perons (0+2).

Savukārt Anaheimas ”Ducks” ar 4:2 savā laukumā uzveica Detroitas ”Red Wings” un sagādāja pretiniekiem jau devīto neveiksmi pēc kārtas.