Keinam divi vārti, “Bayern” izvairās no intrigas un iekļūst ČL 1/4 finālā

05/03/2024 23:59
Harijs Keins

Vācijas futbola bundeslīgas vicelīdere Minhenes “Bayern” un Francijas grands Parīzes “Saint-Germain” (PSG) šovakar iekļuva UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

“Bayern”, pateicoties diviem Harija Keina gūtajiem vārtiem, astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:0 apspēlēja Itālijas komandu Romas “Lazio” un divu maču summā uzvarēja ar 3:1.

Pēc spēlētām nepilnām 39 minūtēm laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Keins, raidot bumbu viesu vārtos ar galvu. Pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē Minhenes komandas pārsvaru dubultoja Tomass Millers, kurš pēc Matija de Ligta piespēles, aizskarot bumbu ar galvu, palīdzēja tai nonākt “Lazio” vārtos.

Savukārt 66.minūtē Keins no tuvas distances otro reizi mačā pārspēja “Lazio” vārtsargu un panāca 3:0, nokārtojot Minhenes komandai drošu panākumu un iekļūšanu Čempionu līgas labāko astotniekā. Jāatgādina, ka pirmajā astotdaļfināla mačā “Lazio” uzvarēja ar 1:0.

Tikmēr PSG izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Sansevastjanas “Real Sociedad” un divu maču summā tika pie panākuma ar 4:1. Parīzieši guva pirmos vārtus jau pēc spēlētām 15 minūtēm, kad mājinieku vārtsargu pēc Usmana Dembelē piespēles pārspēja Kilians Mbapē. Savukārt otrā puslaika ievadā Mbapē dubultoja PSG pārsvaru, sitot bumbu pretinieku vārtos no tuvas distances.

Pamatlaika pēdējā minūtē laukuma saimniekiem izdevās gūt vienīgos vārtus abu astotdaļfināla maču laikā, precīzam esot Mikelam Merino. Pirmajā astotdaļfināla mačā PSG futbolisti uzvarēja ar 2:0.