Keinam un Teivzam personīgie rekordi “Blackhawks” uzvarā (VIDEO)

04/04/2019 09:41

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Čikāgas “Blackhawks” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Sentluisas “Blues” ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0).

“Blackhawks” rezultātu atklāja Džonatans Teivzs, kurš veiksmīgi ar nūju pielaboja ripu vātu priekšā – 1:0. Uzbrucējam tas bija 35. vārtu guvums regulārajā turnīrā, kas ir jauns Teivza personīgais rekords.

Otrajā periodā Vladimirs Tarasenko panāca 1:1, bet Artjoms Aņisimovs vēlāk atjaunoja vadību mājiniekiem. Mača pamatlaika noslēdzošajā daļā Patriks Keins panāca 3:1. Keinam tie bija 47. vārti un 107. punkts, kas ir uzbrucēja labākais rādītājs viņa NHL karjerā.

Astoņu minūšu laikā viesiem izdevās atspēlēties, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru “Blackhawks” atnesa Teivzs.

Tikmēr Rietumu konferences līdere Kalgari “Flames” ar 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) piekāpās Anaheimas “Ducks”. Pirmajā periodā “Ducks” izvirzījās vadībā pēc Sema Stīla un Maksa Džonsa vārtu guvumiem – 2:0, bet Dereks Raiens panāca 1:2. Otrajā periodā Raiens Geclafs pielika punktu – 3:1.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Anaheimas “Ducks” – Kalgari “Flames” 3:1 (2:1, 1:0, 0:0);

Čikāgas “Blackhawks” – Sentluisas “Blues” 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Rangers” – Otavas “Senators” 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)