Keins: Agrāk man tiešām bija problēmas ar likmēm, bet sievas vārdi ir meli 

17/09/2021 23:43

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Sanhosē “Sharks” hokejists Evanders Keins sarunā ar līgas preses dienestu atklājis, ka viņam tiešām bija problēmas ar likmēm, taču noliedza viņa sievas apsūdzības par likmju veikšanu uz sevis pārstāvētās vienības spēlēm. 

Augustā Keina sieva Anna savā vietnes “Instagram” profilā dalījās ar vairākiem stāstiem, vienā no tiem norādot, ka viņas vīrs sadarbībā ar bukmeikeriem laimējis naudu. “Kā NHL joprojām atļauj spēlē azartspēļu atkarīgajiem, ja viņš acīmredzami liek naudu uz savām spēlēm. Kāds var pajautāt NHL komisāram Gerijam Betmenam, kā šo var pieļaut?” 

NHL sāka izmeklēšanu, kuras rezultāti vēl nav zināmi. Pašlaik Keina sievas apsūdzībām nav atrasti pierādījumi, amerikāņu hokejists nav diskvalificēts. Savukārt augusta beigās jau pats Keins vērsās tiesā, apsūdzot Annu vardarbībā. 

“Agrāk es tiešām veicu likmes un tam netrūkst pierādījumu. Noteiktajā periodā likmēm bija lielā loma manā dzīvē. Varu teikt, ka šajā periodā man bija problēmas ar likmēm. Bet sievas vārdi ir meli, ļoti sāpīgi, ka tā ir sanācis. Sāpīgi, ka pret mani tika izvirzītas nepatiesas apsūdzības. Tiklīdz tās parādījās, es uzreiz sapratu, cik viss ir nopietni. Nezināju, kas būs tālāk, bet biju pārliecināts, ka man ir taisnība, jo viss viņas teiktais ir mēli,” atklāja Keins. 

“Es nopietni uztveru šo situāciju un saprotu, ka likmes ir viens no iemesliem, kādēļ esmu nonācis šādā situācijā. Tādēļ es neatgriezīšos pie šī perioda, lai manā dzīvē vairs nav azartspēļu. Esmu to sapratis,” uzsvēra uzbrucējs. 

Iepriekš “The Athletic” atklāja, ka vairāki komandas biedri nevēlējās spēlēt kopā ar Keinu. “Puiši visu gadu gāja uz ofisu pie [ģenerālmenedžera] Daga Vilsona un teica, ka Keinam jāpamet komanda. Viss, ko viņš atbildēja – visām komandām ir problēmas ģērbtuvē, kas neatbilst patiesībai. Tādu lietu noteiktu nav to vienību ģērbtuvēs, kuras uzvar,” rakstā citēts kāds avots klubā. “”Sharks” visu ignorēja un pievēra acis uz šo situāciju,” teica kāda “Sharks” spēlētāja aģents. 

Tika atzīmēts, ka Keins regulāri kāvēja spēles un treniņus, kā arī neievēroja dreskodu. Tāpat tika minēts gadījums, kad Keins gandrīz sakāvās ar “Sharks” galvenā trenera palīgu Rokiju Tompsona pēc strīda par to, kurā vietā laukumā jāatrodas spēlētājam vairākuma izspēles laikā. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…