Keins nodrošina Čikāgai piekto uzvaru pēc kārtas, Vegasa atkal uzvar (VIDEO)

18/12/2017 10:36
Patriks Keins, Sportazinas.com

Nacionālajā hokejā līgā (NHL) šonakt tikai aizvadīti četri mači.

Tā līgas debitante Lasvegasas “Golden Knights” izcīnīja sesto uzvaru septiņās spēlēs, savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:2, 0:0, 3:0) pārspējot Floridas “Panthers” vienību.

Interesanti, ka Vegasa jau spēles piektajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, kad “Panthers” labā vārtus guva Vrbata un Matesons. Tiesa, jau pēc pusotras minūtes Šmids vienus vārtus atguva, bet nepilnas trīs minūtes līdz pirmā perioda beigām “Golden Knights” panāca izlidzinājumu, kad precīzs metiens padevās Milleram.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet uzvaru mājinieki nodrošināja noslēdzošā perioda pēdējās desmit minūtēs, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Precīzi meta Haula, Audijs-Marčesso un Nīls. Vegasas vienībai bija nospiedošs izdarīto metienu pārsvars – 40 pret 18.

Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Čikāgas “Blackhawks”, kas ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pārspēja Minesotas “Wild”.

Labu maču aizvadīja Patriks Keins, kurš guva pirmos divus vārtus Čikāgas komandas labā. Trešos guva Hartmans, kad bija precīzs trešā perioda sākumā, taču jau pēc trīs minūtēm Minesota vienus atguva. Punktu spēlei pielika Vingels, kurš ripu tukšos vārtos raidīja jau četras minūtes pirms spēles beigām. Proti, Čikāgai bija noraidījums, bet “Wild” metās glābt spēli, kas viņiem neizdevās.

Jāpiebilst, ka Čikāgas piecu uzvaru sērija notikusi pēc tam, kad komanda bija piedzīvojusi tikpat zaudējumus pēc kārtas.