Keins pauž ambīcijas no 1/8 fināla izslēgt ”Juventus” (VIDEO)

Anglijas Premjerlīgas komandas ”Tottenham Hotspur” uzbrukuma līderis Harijs Keins vakar vakarā notiekošajā preses konferencē pauda komandas ambīcijas gaidāmajā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē pret Turīnas ”Juventus”.

Viens no šī brīža labākajiem smailes uzbrucējiem pasaulē Keins atzina, ka ”Tottenham” negrasās apstāties 1/8 finālā un darīs visu, lai apspēlētu spēcīgo Itālijas komandu ”Juventus”.

”Nebija daudz tādu cilvēku, kuri gaidīja, ka mēs izkļūsim no Čempionu līgas apakšgrupas,” stāstīja Keins. ”Tomēr mēs pierādījām, ka viņi kļūdījās un iekļuvām izslēgšanas spēlēs, turklāt kā līdere.”

Angļu uzbrucējs atzina, ka komanda Turīnā, kur risināsies pirmā abu komandu spēle, ieradusies ar ticību pār saviem spēkiem, tomēr nenoliedza, ka ”Hotspur” respektē ”Juventus”.

”Protams, ka ticam, ka spējam iekļūst 1/4 finālā. Mačs būs smags, tomēr ceram, ka, atgriežoties Vemblijā, mēs darbu padarīsim.”

Šovakar 21:45 pēc Latvijas laika ”Tottenham” mērosies spēkiem ar ”Juventus”, bet otrajā 1/8 fināla cīņā Mančestras ”City” viesos spēlēs pret ”Basel”. Arī otrs mačs sāksies tādā pašā laikā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar