Keins turpina būt rezultatīvs un lauž premjerlīgas rekordu; Dortmunde piedzīvo fiasko

20/08/2022 21:43

Anglija

Anglijas premjerlīgas 3. kārtu atklāja mačs Londonā starp Totenhemas “Hotspur” un “Wolverhampton”. Pēc neizteiksmīga pirmā puslaika, kurā “Wolverhampton” dominēja un pa Francijas vārtsarga Hugo Lorisa vārtiem izdarīja 12 sitienus, “Hotspur” uzbrucējs Harijs Keins teica savu vārdu – mača 64. minūtē viņš izvirzīja Totenhemu vadībā, kas arī izrādījās vienīgais “gols” spēlē. Vārtu guvums bija īpašs arī citu iemeslu dēļ – visos turnīros tas viņam bija 250. vārtu guvums kluba rindās, kā arī 185. premjerlīgā. Pirms šī mača ar Mančestras “City” leģendāro uzbrucēju Serhio Agvero viņš dalīja rekordista godu gūtajos vārtos viena kluba rindās, taču tagad Keins rekordista lomu pārņēmis viens pats.

Citos mačos Londonas “Arsenal” turpināja nevainojami uzsākto sezonu, izbraukumā ar 3:0 apspēlējot “Bournemouth”. Lielisks bija norvēģu talants Martins Ēdegors – divi vārtu guvumi mača pirmajās 11 minūtēs. Izbraukumā uzvaru svinēja arī “Southampton” (2:1 pret Lesteras “City”), savukārt savu skatītāju priekšā uzvaras izcīnīja “Fulham” (3:2 pret “Brentford”) un “Crystal Palace” (3:1 pret “Aston Villa”). Tikmēr “Everton” un līgas jaunpienācējas “Nottingham” duelī uzvarētājs netika noskaidrots (1:1).

Vācija

Par nepatīkamu pārsteigumu Vācijas bundeslīgas 3. kārtā parūpējusies Dortmundes “Borussia” komanda spēlē pret Brēmenes “Werder”. Vēl mača 88. minūtē Dortmundes vienībai esot vadībā ar 2:0, “Werder” guva trīs bezatbildes vārtus un kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva uzvaru. Par mača varoni kļuva par Skotijas uzbrucējs Olivers Bērks.

Bez zaudējumiem sezonu turpina Berlīnes “Union” (2:1 pret “RB Leipzig”) un “Mainz” (2:1 pret “Augsburg”), tikmēr trešo zaudējumu tikpat mačos piedzīvoja pagājušās sezonas trešā labākā komanda Leverkūzenes “Bayer” – savā laukuma atzīts “Hoffenheim” pārākums (0:3). “Freiburg” izbraukumā pieveica “Stuttgart” (1:0), kamēr “Wolfsburg” un “Schalke” duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Itālija

Itālijas čempionātā jeb “Serie A” līdzvērtīgos mačos gan nācās iztikt bez vārtu guvumiem. “Torino” savā laukumā nespēja uzlauzt “Lazio” vārtus, kamēr “Salernitana” neizmantoja iespēju visu spēles otro puslaiku būt vairākumā.